استایل پاییزی لیندا کیانی با ست جالب شال و لباسش

بازدیدها: 33

استایل پاییزی لیندا کیانی با ست جالب شال و لباسش

تصویری جالب از استایل جدید لیندا کیانی در فصل پاییز و شروع فعالیت هنری خانم بازیگر

الیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی شهریور سال ۱۳۵۹ در آبادان متولد شده است. خانم بازیگر دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه می باشد. از آثار هنری ایشان می توان به نقش آفرینی در سریال پشت بام تهران، دلدادگان و فیلم سینمایی صحنه زنی اشاره کرد. به تازگی تصویری از استایل جدید لیندا کیانی در فصل پاییز در اینستاگرام منتشر کرده است

استایل پاییزی لیندا کیانی

عکسی که از لیندا کیانی از استایل پاییزی خود در اینستاگرام منتشر شده است.

استایل پاییزی لیندا کیانی

شروع فعالیت هنری لیندا کیانی

لیندا کیانی می‌گوید: فکر می کنم ۹ سالم بود که یکی از دوستانم من را به جشن تولدش دعوت کرد برای رفتن به تولد دوستم آماده شده بودم که خیلی اتفاقی برنامه مان تغییر کرد و قرار شد که همراه مادرم به یک مهمانی دیگر بروم البته خیلی اصرار کردم که همراه مادرم نروم ولی فایده ای نداشت و در نهایت مجبور به رفتن شدم.

استایل جدید لیندا کیانی بازیگر

از خانه که خارج شدیم یک گروه فیلم برداری مشغول کار بودند ظاهرا این گروه دنبال دختری هم سن و سال من بودند برای همین به محض اینکه من را دیدند با مادرم صحبت کردند و آدرس و شماره تلفن منزل را در اختیارشان قرار دادیم اتفاقا همان زمان چندین عکس هم از من گرفتند. مادرم آن موقع خیلی خوشحال شد اما قسمت اینطور بود که قبل از تماس گروه فیلم برداری آدرس ما تغییر کند و آنها دیگر دسترسی به من نداشته باشند.

خانم های بازیگر

کیانی فعالیت هنری خود را با حضور در کلاس های بازیگری زیر نظر استادانی چون محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان شروع کرد و با معرفی آقای شریفی نیا به سریال ساعت شنی در سال ۱۳۸۶ در نقش مهتاب برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت.

اینستاگرام لیندا کیانی و دوات آنلاین

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید