عکسی که رضا قوچان نژاد از پسرش دوران در حال نقاشی کشیدن منتشر کرد

بازدیدها: 54

عکسی که رضا قوچان نژاد از پسرش دوران در حال نقاشی کشیدن منتشر کرد

عکس دوران پسر رضا قوچان نژاد در حال نقاشی کشیدن و جزئیات ازدواج فوتبالیست معروف

عکسی که رضا قوچان نژاد از پسرش دوران در حال نقاشی کشیدن منتشر کرد رضاقوچان نژاد فوتبالیست معروف ایرانی با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر معروف ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام دوران است. او هم اکنون در پست مهاجم برای تیم زووله بازی می کند و سابقه بازی در کامبور، الکویت و سیدنی را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی عکس پسر رضا قوچان نژاد در حال نقاشی کردن در اینستاگرام منتشر شده است.

عکس پسر رضا قوچان نژاد

عکسی که رضا قوچان نژاد از پسرش دوران در اینستاگرام منتشر کرد.

نقاشی کردن پسر رضا قوچان نژاد

جزئیات ازدواج رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد معروف به گوچی (Gucci) بازیکنی ایرانی – هلندی متولد ۲۹/شهریور/۱۳۶۶ است و لقب حماسه ساز اولسون برای جام جهانی برزیل را از آن خود کرد.

همسر و خواهر همسر رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد در یک خانواده ورزشی مشهد به دنیا آمد. او برادرزاده جبار قوچان نژاد مربی سابق والیبال میزان خراسان است. رضا در دوران کودکی به همراه خانواده اش به هلند و مهاجرت کرد و فوتبال پایه را در این کشور آغاز کرد. وی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و ویلن می نوازد.

عکس پسر رضا قوچان نژاد فوتبالیست

رضا در اظهاراتش از علاقه اش به شهر مشهد و تیم فوتبال ابومسلم خراسان سخن گفته بود همسر وی سِروین بیات خواهر ساره بیاتف بازیگر سینما است. وی یک فرزند پسر شده که نامش را دوران گذاشته است.

کارلوس کی روش در روز ۲۲ اکتبر ۲۰۱۱ طی تماسی تلفنی از قوچان نژاد که در شهر لیر بلژیک بود، دعوت کرد که به تیم ملی فوتبال ایران بپیوندد. قوچان نژاد در مدت کم حضورش در تیم ایران تبدیل به یک ستاره شد و توانست با گلزنی در ۳ مسابقه پایانی مرحله انتخابی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ به یک قهرمان ملی تبدیل شود.

اینستاگرام رضا قوچان نژاد و شما نیوز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید