۴ خوراکی برای افزایش سوخت و ساز بدن به عنوان میان وعده خوشمزه

بازدیدها: 338

۴ خوراکی برای افزایش سوخت و ساز بدن به عنوان میان وعده خوشمزه

خوراکی برای افزایش سوخت و ساز بدن

۱. آووکادو

۴ خوراکی برای افزایش سوخت و ساز بدن به عنوان میان وعده خوشمزه شاید برخی از آدم‌ها فکر کنند آووکادو نمی‌تواند در کاهش وزش نقش مثبتی ایجاد کند، زیرا این میوه به خودی خود مملو از چربی است؛ ولی آووکادو حاوی چربی خوب و سالمی است – یعنی همان‌طور ممکن است بدانید، چربی تک اشباع نشده. با وجود این، همین چربی تک غیر اشباع است که می‌تواند به افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) بدن کمک کند؛ بنابراین، با مصرف این میوه می‌توانید چربی‌های بدن‌تان را با سرعت بیش‌تری بسوزانید.

۲. پرتقال

پرتقال منبع بسیار خوبی برای ویتامین C است؛ میزان ویتامین C موجود در این میوه حدود ۵۰۰ میلی‌گرم است – یعنی تقریبا چهار برابر میزان توصیه‌ شده برای مصرف این ویتامین. بنابراین، با مصرف این میوه سرعت چربی‌سوزی‌تان را تا حدود ۵۰ درصد افزایش می‌یابد. این آمار بسیار شگفت‌انگیز هستند

۳. تمشک

تمام میوه‌های عضو خانواده‌ی توت‌ تاثیر قدرتمندی بر کاهش وزن دارند، ولی در این مقاله به خواص تمشک اشاره می‌کنیم. بهتر است بدانید هر فنجان از این میوه‌ی کوچک و خوشمزه حاوی حدود ۸ گرم فیبر است و هر وعده‌ی مصرف آن فقط حدود ۶۰ کالری وارد بدن می‌کند.

۴. گریپ فروت

مهم‌ترین توصیه‌ی ما در این مقاله، مصرف مرتب گریپ فروت است؛ زیرا این میوه بیش‌ترین تاثیر را بر متابولیسم (سوخت و ساز) بدن دارد. در حقیقت، این میوه که جزء مرکبات محسوب می‌شود، سرشار از فیبر است؛ به این ترتیب، با مصرف این میوه مدت زمان بیش‌تری احساس سیری خواهید داشت.


ترجمه: تحریریه سایت ماه باران – یلدا راد

منبع: gloriousa

۴ خوراکی برای افزایش سوخت و ساز بدن به عنوان میان وعده خوشمزه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید