همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

بازدیدها: 330

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی / ابتدا لازم است با ۶ نکته اساسی در هنگام خرید ساعت مچی آشنا شوید. این نکات به صورت عمومی برای انواع مدل های ساعت مچی صادق می باشند. اولین مورد توجه به مکان و شرایطی است که در آن قصد استفاده از ساعت مچی را دارید. برای مراسم رسمی ساعت کلاسیک و غیر رسمی انواع اسپرت مناسب ترند. کلاسیک یا اسپرت بودن ساعت مچی به شدت وابسته به بند آن می باشد، به گونه ای که بند های چرمی و فلزی به عنوان بند های کلاسیک و بند های پلاستیکی به عنوان بند های اسپرت شناخته می شوند. جنس بدنه، شیشه و بند بر روی قیمت تمام شده ساعت مچی تاثیر گذار است، .

حال به بررسی نکات مهم در انتخاب ست ساعت مچی می پردازیم.

ست و مشابه بودن

معمولا زیور آلات، حلقه ، همگی در طرح، جنس و برند مشابه همدیگر انتخاب می شوند. این تشابه در ست ساعت مچی هم باید رعایت شود

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

رنگ ساعت

امروزه جهت کسب رضایت همه سلایق، شرکت ها، محصولات خود را در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می کنند. ساعت مچی های ست هم معمولا در رنگ های سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی تولید می شوند، زیرا این رنگ ها، به سادگی با لباس عروس و کت و شلوار داماد ست می شوند. البته خرید ساعت های طلا، علاوه بر جنبه ظاهری، جنبه سرمایه گذاری هم دارد.

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

مدل ساعت

ساعت های مچی در مدل های بسیار متوعی تولید می شوند. از کلاسیک و اسپرت و اداری گرفته تا مجلسی و فشن. به همین دلیل باید به هماهنگی میان لباس ها، خصوصاً لباس داماد با مدل ساعت مچی ازجمله ساعت مچی کاسیو و ساعت مچی ویولت توجه کرد. اگر از شلوار های رنگی استفاده می کنید، ساعت های اسپرت برای شما مناسب تر خواهد بود. اما اگر کت و شلوار شما رنگ تیره دارند، ساعت های کلاسیک مناسب تر خواهند بود. البته لازم به اشاره است که نوع دیگری از ساعت های مچی هم تولید شده اند که مدلی بین کلاسیک و اسپرت دارند..

هر چه ظریف تر و کوچک تر، بهتر

اولویت را با ساعت هایی بگذارید که بتوان آن ها را با هر لباسی پوشید، در این صورت بعد از مراسم هم قابل استفاده خواهند بود. چندان درگیر مد روز هم نشوید، زیرا مد ها بعد از مدتی تغییر می کنند،.

همه چیز درباره خرید ست ساعت مچی

بند ساعت

بسته به طرح لباس، مخصوصاً کفش و کمربند، بند ساعت مچی را انتخاب کنید. بندهای چرمی با کمربند و کفش چرمی تیره همخوانی بیشتری دارند. اما کمربند و کفش روشن، بیشتر با بندهای فلزی ست می شوند. براساس نظر طراحان، بندهای چرمی باعث پیچیده تر شدن تیپ افراد می شود، درحالی که بندهای فلزی حس قدرت را منتقل می کنند. حال انتخاب با شماست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید