فال روزانه شبکه PMC

بازدیدها: 504

فال روزانه شبکه PMC

فال روزانه شبکه PMC / شاید بعضی‎ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به فال و طالع بینی معتقدند و خیلی‎ها هم برای سرگرمی این فال‎ها رو دنبال می‎کنند. اعتقاد و توجه بیش از اندازه به مباحث فال و طالع بینی کار درستی نیست و توصیه می‎کنیم صرفا جهت سرگرمی از فال استفاده کنید.

♈ فال روزانه PMC متولدین فروردین: از تغییر کردن نترسید

اگر وابستگی احساسی به یک شخص دارید برای جلوگیری از ضربه احساسی بهتر است هر چه زودتر، تغییر و تحول جدی در رابطه ایجاد کنید. اگر مدتی است ایده ای برای تغییر کسب و کار به ذهنتان رسیده با مشورت با اهل فن آن را دنبال کنید، شما با تکیه بر استعداد ذاتی خود می ‌توانید آینده درخشانی را رقم بزنید.


♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: قدردان محبت دوستان قدیمی باشید

مدتی است به دلیل انجام کاری ناخواسته احساس شرمساری می کنید اما می توانید با عذر خواهی این خطا را جبران کنید. دوستان بسیار خوبی در کنار شما هستند، قدرشناسی و سپاسگذاری محبت آن ها می تواند به موفقیت و رفع گرفتاری شما کمک زیادی کند. برای افراد درگیر رابطه احساسی نیز خبر مهیج در راه است.


♊ فال هفتگی pmc متولدین خرداد: گره مشکلات مالی به راحتی باز می شوند

اگر کسی از شما پولی قرض گرفته، این هفته آن را پس می دهد که می تواند گره‌گشای مشکلات مالی شود. تغییر در زمینه کاری در پیش است که شما را بسیار مشعوف خواهد کرد.‌ افراد متاهلی که در رابطه زناشویی دچار مشکل شده اند با قطع کردن پای افراد حسود و تنگ نظر از زندگی، می توانند آسایش و آرامش ببینند.


♋ فال PMC امروز متولدین تیر: قدمی برای رفع سوتفاهم ها بردارید

غم و اندوهی که مدتی است بر زندگی شما سایه افکنده است بیشتر به خاطر سو تفاهمی است که در ذهن می پرورانید. افرادی که پیشنهاد ازدواج داشته اند بهتر است با صحبت و همنشینی، روحیات طرف مقابل را بهتر بشناسند. در اموری که پا فشاری زیادی دارید باید بدانید که ممکن است به خیر و صلاح نباشد.


♌ فال pmc متولدین مرداد: کمک به دیگران، آرامش را به روح هدیه می دهد

ممکن است در این هفته از سمت یکی از آشنایان یا اقوام نزدیک تقاضای قرض پول شود، در صورتی که توان مالی دارید می ‌توانید با کمک مالی باری از دوش هم نوع بردارید و خود نیز احساس خوبی را تجربه کنید. اگر شاهد سایه ابر های تیره بر زندگی عاطفی هستید راز و نیاز و درخواست کمک از خداوند کمک کننده است.


♍ فال PMC جدید متولدین شهریور: عشق مجازی سرانجام ندارد

اگر مدتی است که عشق مجازی به عنوان یک دغدغه بزرگ در ذهنتان پر رنگ شده است بهتر است آن را کنار بگذارید تا دچار دردسر نشوید. اتمام پروژه کاری به صورت بسیار موفقیت آمیز در پیش است به شرطی که با بی احتیاطی زحمات خود را هدر ندهید. فراموش نکنید که افراد موفق زندگی با برنامه ای دارند.


♎ فال PMC متولدین مهر: سوپرایز عاطفی، شعله عشق را فوران می کند

اگر در اطرافتان اشخاصی در قهر و نا سازگاری به سر می برند که موجب تشویش و استرس شما نیز شده است در این هفته شرایطی فراهم می شود تا به طور معجزه آسا این کدورت طولانی مدت را کنار بگذارند. افرادی که درگیر رابطه عاطفی هستند نیز سوپرایز دارند که شادی فوق العاده را به قلبشان سرازیر می کند.


♏ فال PMC متولدین آبان: محدود کردن روابط اجتماعی به حفظ کانون خانواده می انجامد

دوستی غمخوار و دلسوز در کنار شماست که می تواند به عنوان مهره کلیدی در دستیابی به حاجت قلبی شما را یاری کند. فراموش نکنید که مشکلاتی که در زندگی شخصی احساس می کنید بیشتر به خاطر حیله و حسادت افرادی است که به خانه و محدوده شخصی راه می دهید. حتما در دورهمی که دعوتید شرکت کنید.


♐ فال PMC متولدین آذر: فعالیت در چندین حوزه کاری، خستگی روحی و جسمی به دنبال دارد

این هفته شانس برنده شدن در قرعه کشی یا آزمون برای متولدین آذر فراهم می شود. اگر فردی هستید که در مشاغل مختلف فعالیت دارید اگرچه ممکن است رفاه مالی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد اما ممکن است از نظر ذهنی شما را خسته کند. بهتر است که یک شاخه را با تمرکز پیگیری کنید تا موفق شوید.


♑ فال PMC این هفته متولدین دى: دیدار با عزیزان، شادی و آرامش ذهنی را فراهم می کند

اگر مدتی از فرزند خود دور هستید که غم آن شما را به شدت دلتنگ و افسرده کرده است، شرایط فراهم می شود تا دیداری تازه کنید. برای عبور از مرحله سخت و حساس در این هفته آماده باشید تا نگرش و باور های جدیدی را بیاموزید. فقط افرادی که انرژی و زمان برای هدف خود می گذارند، می توانند شاهد موفقیت باشند.


♒ فال PMC متولدین بهمن: داشتن اعتماد به نفس کلید تحولات عظیم است

افرادی که رابطه احساسی با شخصی داشته اند که به انتها رسیده در این هفته می توانند شاهد برگشت ورق باشند و از این جهت تحول عظیمی ببینند. ارتقا مقام در زمینه کاری نیز می تواند شادی زیادی را در این هفته به زندگی بهمن ماهی ها روانه کند به شرطی که مهارت و تخصص خود را با اعتماد به نفس به کار ببرند.


♓ فال PMC متولدین اسفند: مشورت با اهل فن مانع از عواقب ناخواسته معاملات می شود

متولدین اسفندی که سال هاست منتظر خبر بارداری بوده اند، در این هفته بالاخره انتظار به پایان می رسد خورشید اقبال نیز به زندگی آن ها رو می کند. افرادی که نیز در این هفته معامله ای در پیش دارند بهتر است برای جلوگیری از زیان مالی و یا سو استفاده احتمالی با مشورت با افراد خبره، رفتاری سنجیده داشته باشند.

فال روزانه شبکه PMC

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید