فال هفته pmc + فال هفتگی [15 تا 22 فروردین] در سال 99

بازدیدها: 206

فال هفته pmc + فال هفتگی [15 تا 22 فروردین] در سال 99

فال هفته pmc + فال هفتگی [15 تا 22 فروردین] در سال 99

فال هفته pmc + فال هفتگی [15 تا 22 فروردین] در سال 99 / در این مطلب فال هفته جدید pmc با طالع بینی هفتگی از اتفاقات این هفته و پیش بینی حوادثی که پیش می آید را می خوانید

فال هفته pmc

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد،

شلوار پیش بندی جین زنانه – سوپردرای

شلوار در این مدل فرم راسته دارد

دارای تکه دوزی و جیب روی سینه

دارای بند قابل تنظیم در قسمت سر شانه ها

دارای دو جیب در جلو و دو جیب پشت شلوار

دم پای شلوار ریش ریش شده است

مناسب برای استفاده روزمره

خرید:
https://affstat.adro.co/click/a23b0502-5755-4d09-b28f-b5fc945e41ca

فال هفتگی پی ام سی 12 تا 22 فروردین 99

فال هفته متولدین فروردین

به فردی علاقه دارید و دوست دارید او بیش تر از یک دوست عادی به شما توجه کند و به طور کلی دوست دارید نظر او را در مورد خودتان بدانید .

پس شاید در این هفته یک فرصت خوب برای شما مهیا شود که به او نزدیک تر شوید و بتوانید نظر او را به خود جلب کنید.

اوضاع مالی شما بهتر شده است اما فعلا باید محتاطانه خرج کنید و خرج های اضافه را کنار بگذارید.

فال هفته متولدین اردیبهشت

گاهی بی حوصلگی و بی برنامگی باعث می شود حس کنید دارید عمرتان را تلف می کنید پس بهتر است سعی کنید برای روزهایتان یک برنامه ی منظم تر داشته باشید و جدیت داشته باشید.

بهتر است نا امیدی و افکار منفی را دور بریزید و سعی کنید در زندگی با افراد مثبت اندیش بیش تر ارتباط برقرار کنید زیرا این کار باعث می شود ناخودآگاه شما هم فردی مثبت اندیش و با انگیزه شوید.

فال هفته متولدین خرداد

یکی از اطرافیان شما درگیر مشکلی شده است و برای حل آن نیاز به مشکل دارد بهتر است شما برای کمک به او پیش قدم شوید و به او پیشنهاد دهید تا در این لحظات در کنار او باشید.

یک پیشنهاد کاری با شما مطرح شده است که حسابی برای آن هیجان زده هستید و دوست دارید آن را قبول کنید اما بهتر است قبل از آن, با اعضای خانواده تان مشورت کنید.

فال هفته متولدین تیر

فردی با شما کمی بحث خواهد کرد و همین مسئله شما را نگران کرده است زیرا دوست ندارید به خاطر یک بحث جزئی ارتباط شما خدشه دار شود.

اگر این رابطه برای شما مهم است پس بهتر است هنگامی که هر دو آرام تر شدید با او صحبت کنید و سعی کنید این مسئله را حل کنید.

در این هفته ممکن است کمی بی حال و بی انرژی شوید پس بهتر است مواظب تغذیه و سلامت خود باشید.

فال هفته متولدین مرداد

با وجود آن که کارها و پروژه هایتان را انجام داده اید اما همچنان لازم است برای بررسی بیش تر و عیب یابی آن تلاش کنید تا کارتان با کیفیت بالا انجام شود  بتوانید توانایی های خود را به خوبی نشان دهید.

بهتر است برای عزیزان و  خانواده اتان بیش تر زمان بگذارید و با آن ها صحبت کنید تا بتوانید در این هفته روزهای شاد و آرامی را در کنار هم سپری کنید.

فال هفته متولدین شهریور

یکی از دوستان و آشنایان شما از گله ای دارد زیرا حس می کند شما به اندازه کافی برای حرف ها و نظرات او ارزش قائل نیستید بهتر است بررسی کنید که دلیل این مشکل چیست و چرا به این مرحله از دلخوری رسیده اید.

به نظر می رسد با یک گفتگوی آرام و صمیمانه می توانید اوضاع را بهبود ببخشید و بتوانید با هم به تفاهم برسید.

فکری به ذهنتان رسیده است که می توانید در این دوران مقدمات آن را فراهم کنید.

فال هفته pmc + فال هفتگی [15 تا 22 فروردین] در سال 99

فال هفته متولدین مهر

در این هفته باید کارهای زیادی را رسیدگی کنید که زمان زیادی از شما می گیرد اما نتیجه ی آن می تواند برای شما درخشان باشد پس دست از تلاش برندارید و خستگی را کنار بگذارید.

تحرک بدنی شما به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده است پس لازم فکری به حال آن بکنید و پیاده روی یا ورزش را شروع کنید تا دچار مشکلات اضافه وزن نشوید و روزهایتان پر انرژی تر پیش برود.

فال هفته متولدین آبان

مشکلات خانوادگی در هر خانواده ای ممکن است پیش بیاید و در این هفته ممکن است بحث هایی پیش بیاید که شما را نگران کند اما بهتر است شما در این بحث ها مداخله نکنید و خودتان را کنار بکشید تا اوضاع آرام تر شود.

وضعیت حرفه ای یا تحصیلی شما در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و شما نمی دانید تکلیفتان در این وضعیت چیست اما بهتر است کمی بیش تر صبر کنید و ببینید نتیجه ی کار چه خواهد شد.

فال هفته متولدین آذر

دوست دارید سر از کار شخصی در بیاورید و ببینید چه مشکلی در زندگی اش باعث شده است پریشان و ناراحت باشد اما باید احتیاط کنید زیرا این کنجکاوی و کنکاش می تواند حد و حدود مرزهای زندگی شخصی او را تحت تاثیر قرار دهد.

همسرتان از شما توقعاتی دارد که شما آن را نادیده گرفته اید پس بهتر است به این موضوع توجه کنید و مواظب زندگی عاشقانه اتان باشید تا مشکلات بیشتر نشود.

فال هفته متولدین دی

شخصی به شما علاقه مند است و دوست دارد با شما زمان بیشتری بگذراند پس بهتر است حواستان را جمع کنید و اطرافتان را با دقت بررسی کنید تا بتوانید او را پیدا کنید و بهتر او را بشناسید.

گاهی فکر کردن به گذشته و مشکلاتی که داشتید باعث می شود از خودتان نا امید شوید اما حالا زمان آن رسیده است که تلخی های گذشته را کنار بگذارید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید.

فال هفته متولدین بهمن

حسابی سرتان شلوغ است و برنامه کاری فشرده ای دارید که تا حد زیادی شما را خسته کرده است اما خوب است در این بین با دوستان و اعضای خانواده اتان صحبت کنید و کمی به خودتان استراحت بدهید تا بیش از حد خسته نشوید.

همچنین برای پیشبرد برخی کارهایتان می توانید از دیگران کمک بگیرید زیرا در یک کار گروهی می توانید راحت تر مسائل را کنترل کنید و نتیجه ی مطلوبی بگیرید و کم تر خسته شوید.

فال هفته متولدین اسفند

مسائلی هست که گاهی فکرتان را به خودش مشغول می کند و نمی توانید بر روی کارهایتان تمرکز کنید پس شاید بهتر باشد با یکی از عزیزانتان صحبت کنید و از او کمک بخواهید تا بتوانید این بحران را طی کنید.

در این هفته زمان خوبی است که سعی کنید پروژه یا یک کار جدید را شروع کنید زیرا فرصت برای بررسی و تحقیق دارید و می توانید برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید