فال ماهانه

بازدیدها: 207

فال ماهانه فروردین ۱۳۹۹ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

فال ماهانه

فال ماهانه متولدین فروردین

فال ماهانه / سلام دوست عزیزم، تولدت مبارک! اگر میبینی در بعضی کارها کم آوردها ی باید به این نکته توجه داشته باشی که این اواخر سرت به کارهای دیگری مشغول بوده و به اندازه کافی نتوانسته ای برای آنها وقت بگذاری، خوب است که این ماه از فرصت هایت استفاده و کارهای عقب مانده را جبران کنی. اگر تولدی به زودی در خانواده یا دوستانت داری حتما از این موقعیت استفاده کن و همه کسانی که باید در این جشن شرکت داشته باشند را دور خودت جمع کن و خاطره خوبی از آن روز بساز. سعی کن با خانواده ات وقت بیشتری بگذرانید زیرا پایه و اساس اجتماع همین خانواده است و هیچ چیز نمی تواند جایگزین آن شود. یادت نرود که زمان زیادی نداری و هر چه زودتر برای عملی کردن نقشه هایی که برای بهبود بخشیدن و سریع تر کردن کارها و موفقیتت داری، اقدام کن. سعی کن با یک مشاور خوب زندگی ات را پیش ببری و از بین چند گزینه ای که پیش رو داری، گزینه درست را انتخاب کنی، به دنبال ثروت و شهرت هستی. با تلاشت می توانی آن را به دست بیاوری. اگر بخواهی می توانی روابط و دوستی هایی را آغاز کنی، این دست خودت است که بخواهی با کسی ارتباط برقرار کنی یا نه! اما با کسی دوستی داشته و باش که بتواند موقعیت های اجتماعی و حرفه ای را برایت به وجود بیاورد. پیاده روی ساده را برای بهتر شدن روحیه ات امتحان کن.

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در فصل بهار هستیم و فضای عاشقی در سرها موج می زند. برای آنهایی که قصد ازدواج دارند، امسال فرصت خوبی برای انتخاب شریک زندگی است و می توانند با بیان کردن نیازها و معیارهایشان کسی را که همدمشان باشد پیدا کنند. مدتی است که به مرتب کردن وسایل در خانه یا شرکت یا محیط کارت نپرداخته ای، این هفته کارهایی را شروع کن و آن چیزهایی که اضافه هستند و مطمئن هستی تا چند سال دیگر هم وقت پیدا نمی کنی که به آنها نگاه کنی، دور بینداز و فضای مکانی و فکری ات را بازتر کن .می بینی با نظافت قسمت های مختلف و تغییرات کوچک دکوراسیونی می توانی به رضایت برسی؛ کافی است آخر هفته برایش زمان بگذاری و فضای خانه را جوری بچینی که تنها شخصی که مجبور است کار کند، خودت نباشی. با یک موسیقی که همه را به کار را دارد، شروع کن و ببین این انرژی مثبت چه می کند. هر چند ماه یک بار هم شده آشپزخانه را تعطیل کن و همه را به رستوران دعوت کن، این یک ایده خوب برای دوستی و تفاهم بیشتر است. از امروز سعی کن در هیچ کاری زیاده روی نکنی، حتی در کارهای خیر هم حد و اندازه را باید نگه داری، فعالیت های اجتماعی داشته باش، این کار اشکالی ندارد و باعث می شود افراد جامعه ات را بهتر و بیشتر بشناسی.

فال ماهانه متولدین خرداد

سعی کن از هر کاری که میکنی لذت ببری و احساس ناراحتی نداشته باشی. وقتش رسیده با کسی که قدر زحمات تو را نمیداند، یک صحبت جدی داشته باشی و به او حد و مرزش را خاطر نشان کنی. تربیت کردن بچه ها را دوست داری و این خود اعصاب درست و حسابی و وقت زیاد می خواهد؛ بچه ها دنیای کوچک و ساده ای دارند. سعی کن با آنها که هستی مانند آنها فکر و عمل کنی چون با بچه ها بودن خودش عالم جالبی دارد. فرد مدیر و مدبری هستی و به همین دلیل سحرخیزی را دوست داری و با برنامه های کوچک و بزرگی که برای روز، هفته و ماهت میریزی، زندگی ات را مدیریت می کنی. خیلی از برنامه هایی که داری به تعویق افتاده اما تقصیر تو نیست و خیلی از آنها به دیگران بستگی دارد که گاهی وظایفشان را به موقع انجام نمیدهند. زمانی که نیازمند کمک دیگران هستی، صبوری به خرج بده، شاید کارهایت شایسته تر انجام شوند، اما هر از گاهی هم مسئولیت های دیگران را به آنها گوشزد کن. دوش آب گرم گرفتن بعد از کار بدنی زیاد برایت کارساز است و خستگی هایت را در می آورد.

فال ماهانه متولدین تیر

قدر خانواده، مخصوصا پدر و مادر را باید بدانی و به آنها احترام بگذاری و فراموش نکنی که آنها بیشتر از هر کسی دیگری در این دنیا برایت تلاش کرده اند که به اینجا برسی. در این ماه با شور و اشتیاق فراوان می خواهی که زحمات و همکاری هایت مورد سپاس و تشویق قرار بگیرد؛ به زودی قدر تو را هم خواهند دانست و هدیه مناسبی در این رابطه دریافت خواهی کرد. مسئله ای پیش می آید که باید در نگرشت تغییر ایجاد کنی چون دنیا هر روز در حال تغییر است. با افراد جدیدی آشنا می شوی که ایده های جدیدی دارند، خودت را در علم و دانش به روز کن. در هر سنی که باشی می توانی خودسازی را شروع کنی و اینها همه از اعتماد به نفسی که در درونت است نشات می گیرد. مطالعه کتاب هایی که به آنها علاقه زیادی داری را شروع کرده و علم و دانشت را بیشتر کن. هدیه ای را دریافت میکنی که باعث خوشحالی ات می شود. فعالیت های ذهنی ات را بیشتر کن تا خیلی سریع و درست بتوانی تصمیم بگیری . مسائل را پیچیده تر از اینی که هست نکن و بیشتر دقت و تمرکز داشته باش. تازگی ها شگفت زده روی ترازو میروی و از این بابت نگران هستی که چطور می توانی وزنت را پایین بیاوری؛ اراده ات را برای این کار قوی تر کن و برنامه ریزی صحیحی برای غذا خوردنت داشته باشد.
راحتی گاهی اوقات نقش او در موفقیتهای تان را فراموش می کنید.

فال ماهانه متولدین مرداد

به خواب هایت اهمیت بده؛ شاید آن ها خیال پردازی نباشند و بهتر است از آنها درس و انرژی بگیری. افکار و رویاهایت را با تصاویر کامل در نظر بگیر و تجسم خلاق راجع به آنها داشته باش. این ماه در رابطه عاطفیات زیاد با سرعت پیش نرو و حد تعادل را نگه دار. در طول روز چند بار به خودت بیا و ببین کارهایت درست است یا نه؟ به زودی انرژی زیادی در درون خودت حس میکنی و این انرژی را میتوانی به دیگران انتقال بدهی. پیام هایی از دوستانت دریافت میکنی که بسیار خوشحالت می کند و روزت را بهترین خواهد ساخت. در تابستان سفری تجاری یا زیارتی پیش می آید که برایت سودمند است. از همین امروز نرمش یا ورزش را شروع کن. در این ماه به شدت تحت تاثیر افکار و ایده هایی که دیگران دارند قرار میگیری. در این هفته از خوبی های اطرافیانت لذت خواهی برد و دور هم جمع شدن های خانوادگی باعث نشاط و شادی ات می شود. امسال فرصت ها و موقعیت های زیادی برایت فراهم می شود؛ سعی کن با مشورت و راهنمایی، بهترین گزینه ها را انتخاب کنی. به خودت فرصت بده تا ضمیر ناخودآگاهت از سر حوصله بهترین انتخاب ممکن را انجام بدهد. یک پیشنهاد کاری میشنوی که باید درباره آن باید با دقت تصمیم بگیری.

فال ماهانه متولدین شهریور

امسال فرصت ها و موقعیت های زیادی برایت فراهم شده است و در فکر این موضوع هستی که کدام یک از آنها برایت خوب است. گاهی به خودت فرصت بده تا ضمیر ناخودآگاهت کار خودش را بکند. تعطیلاتی پیش آمده که میتوانی کارهای عقب مانده ات را انجام بدهی. اگر نیاز به برنامه ریزی داری، یک بار دیگر هدف گذاری کن و از والدینت برای رسیدن به خواسته هایت کمک بگیر. نقشه هایت را جدی بگیر و مصمم باش. اگر حوصله کارکردن نداری، کمی از کار فاصله بگیر و بعد از اینکه انرژی لازم را گرفتی، دوباره به کار برگرد. در فکر بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی ات هستی؛ در همین رابطه فرصت هایی از طرف دوستانت برایت پیش می آید که ذهنت را برای مدتی به خودش مشغول می کند. کارهایی که می خواهی در آینده انجام دهی، ذهنت را به خودشان مشغول کرده است و بیشتر اوقات برایشان برنامه ریزی میکنی و واقعا هم نمی دانی که چه اتفاقی خواهد افتاد. توکل بر خداوند عالمیان کن؛ او تنها نیرویی است که می تواند به تو و زندگی ات کمک کند. کمی در روز با او خلوت کن و مسائلت را خیلی آرام با او در میان بگذار.

فال ماهانه متولدین مهر

در سال جدید مخصوصا در بهار و تابستان ایده های فوق العاده ای به ذهنت می آید و برای مدتی هم افکارت مشغول پیدا کردن راهی برای رسیدن به آن هاست. زندگی جوانب زیادی دارد؛ کاری، تحصیلی، عاطفی و … سعی کن در تمام زمینه ها با حواس جمعی وارد بشوی؛ وگرنه بدون فکر و تعقل هر کدامشان را شروع کنی، آخرش پشیمان میشوی. زندگی یعنی مسئله داشتن در هر موضوعی، اگر مطالبی هست که تو را ناراحت می کند، به فکر حل کردن آنها باش. باید حد و حدودت را به بعضی ها نشان بدهی تا هر کسی فکر نکند که میتواند به زندگی ات وارد شود. در این تابستانی که می آید، خیلی بیشتر از گذشته باید مهربانی و از خودگذشتگی نشان بدهی. هر بار که به کسی خوبی میکنی برای رضای خداوند انجام بده؛ خواهی دید که چقدر از روزت لذت می بری، مسائل و استرس های فکری را با مثبت گرایی و گاهی حتی با حرف زدن با اطرافیانت می توانی از بین ببری و این انرژی مثبت را به آنها نیز انتقال بدهی؛ امتحان کن و ببین بعد از مدتی دیدی گسترده تر و ذهنی خلاق تر خواهی داشت. با کسی که مدتی است از او فاصله گرفته ای مکالمه ای صمیمی خواهی داشت ولی منتظر نباش که حتما او برای آشتی پیشقدم شود.

فال ماهانه متولدین آبان

رابطه ات با کسانی که دوستشان داری نزدیک تر و صمیمی تر می شود و این خودش شکرگزاری لازم دارد. در رابطه هایت به عنوان یک شخص متعهد شناخته شده ای از این به بعد هم همین طور باش. در این ماه تغییرات جدی ای در زندگی ات پیش می آید که باعث پیشرفتت هم می شود. دست از تلاش و کوشش برندار تا به نتیجه آخر برسی خدا همیشه تو را راهنمایی و کمک کرده است و بعد از این هم چون انسان معتقدی هستی، پشت و پناهت خواهد بود. فردی با ذوق و سلیقه و اهل انجام فعالیت های هنری و خلاقانه هستی؛ بنابراین در هر زمینه ای که فکر میکنی میتوانی موفق شوی پس دست به کار شو و فعالیت های خودت را شروع کن. برای لباس ها و دکوراسیون منزلت از لباس هایی با رنگ های شاد استفاده کن تا انرژی مثبت در اطرافت جاری شود. اگر برای موضوع های مالیات برنامه ریزی کرده ای، انتظار گرفتن نتیجه زودهنگام را نداشته باش؛ چون ممکن است تا رسیدن به نتیجه مدتی مجبور باشی سختی هایی را تحمل کنی. همیشه به خاطر اتفاقات پیش آمده در زندگی گله میکنی، خودت را مقصر میدانی و ناامید می شوی؛ اما یادت باشد همه ما به این دنیا آمده ایم تا از همه چیز درس بگیریم و خود را به کمال برسانیم.

فال ماهانه متولدین آذر

موقع صحبت کردن از کلمات خوب استفاده کن چون اثرگذاری مثبت کلماتت به حداکثر میزان ممکن می رسد و همان جوری که حرف های دلت را با زبان نرم و آرام بخش بیان میکنی، همان طور هم بر دل طرف مقابلت هم می نشیند. دیگر زمان کینه جویی تمام شده است و وقت آن رسیده که یک بار دیگر مسئله ای را که باعث این دشمنی شده را مورد بررسی قرار بدهی. به زودی انرژی زیادی وارد زندگی ات می شود که می توانی روابط و فعالیت های اجتماعی ات را گسترده تر کنی. علاوه بر آشنایی با افراد جدید، روابط قدیمی خود را هم می توانی بار دیگر زنده کنی که این اتفاق چه در زندگی شخصی و چه در زندگی اجتماعی و کاری ات به تو کمک بسیاری خواهد کرد و موقعیت های ارزشمندی را برایت فراهم می کند. هرگز تصمیمات ناگهانی نگیر و بی احتیاط وارد عمل نشو تا از کرده ات پشیمان نشوی. برای انجام کارهای مهم همیشه با چند نفر تبادل نظر کن، آنهایی که مجردند و در پی پیدا کردن نیمه دیگر خود هستند، باید جسورتر باشند. فرصت ها را از خودت دریغ نکن و در کارهای اجتماعی شرکت کن. مدتی است که فکرت خیلی درگیر مسائل مختلف است؛ بهتر است کمی آرام شوی و زمانی را به برنامه ریزی های جدید زندگی ات اختصاص دهی.

فال ماهانه متولدین دی

امسال بهتر است خودت را از موقعیت هایی که باعث استرس و تنشت می شوند، دور نگه داری و به سلامتی ات بیشتر فکر کنی. در این ماه سعی کن به مناسبتی دوستان و همکارانت را که علایق مشترکی با آنها داری، دور هم جمع کنی و با یکدیگر در فضایی آرام به گفت و گو بپردازید. اگر حرفی هم در هر رابطه ای با شخصی داری، برای گفتن نظراتت از واسطه استفاده نکن. آخر هفته ها هم چند ساعتی را برای خوشگذراندن بگذار. از بحث های اضافی که شاید جو را برهم بزند، دوری کن. در ساعات کاری بیشتر دقت کن که حواست فقط به کارت باشد تا موفق شوی، از پشت گوش انداختن کارهای کوچک بپرهیز؛ چرا که همین کارهای کوچک به کارهای بزرگ وصل هستند و اگر کارهای کوچک را امروز انجام ندهی، نمیتوانی وظایف بزرگترت را انجام بدهی. با اطرافیانت خوش اخلاق تر رفتار کن و مراقب باش که جنجال به پا نکنی. خوشبختانه حامیان بسیاری در زندگی داری که باید قدرشان را بیشتر بدانی. هرگز خود را دست کم نگیر و فقط پروردگار را حاضر و ناظر کارایت بدان.

فال ماهانه متولدین بهمن

در رابطه با کسانی که با آن ها پروژه های کاری مشترکی داری، باید تیز بین باشی و به جزئیات پروژه بیشتر توجه کنی. به نکات مهم و گفت و گو ها توجه داشته باش وسر حوصله به آنها فکر کن. هر ماه به گزارش کارهایت نگاهی بینداز که ببینی پیشرفتی کرده ای یا نه؟ فرد خلاقی هستی و از هنر هم سودی برده ای؛ تلاش و سعی ات را بکن و نگران شکست خوردن نباش. از شک و تردیدها دور شو و فعلا بحثی در مورد آنها نینداز. با جذابیت و خوش بیانیات میتوانی بر اطرافیانت تاثیرگذار باشی، زمان خوبی برای دور هم جمع شدن خانواده است و روابط عاطفیات به طور خارق العاده ای خوب خواهد شد. کمی گذشت از خودت نشان بده و احترام دیگران را داشته باش. دیداری پیش می آید که می تواند فرصت های جدیدی را برایت در زندگی پدید آورد. خداوند راه های زیادی را برای موفقیت جلوی پایت گذاشته است که از اینجا به بعد همه چیز به خودت بستگی دارد. تازگی ها ذهنت سرشار از ایده های مختلف می شود. از این انرژی زیبا نهایت استفاده را ببر. اگر کاری به ذهنت رسید و می ترسی فراموشش کنی، بهتر است سریع آن را در کاغذی یادداشت کنی و سر فرصت به سراغش بروی.

فال ماهانه متولدین اسفند

فعالیت های گروهی را فراموش نکن چون علایقت را شکوفا می کنند. با پیاده روی میتوانی ذهنت را از مسائل دور کنی؛ مخصوصا این گفت و گو با شخصی که تو را بسیار درک می کند، نتیجه بخش تر خواهد بود. راه های مختلف را امتحان کن تا ذهنت را به آرامش برسانی. زیاد دوست نداری در جمعی که هستی مرکز توجه دیگران قرار بگیری، اما همه می خواهند سر در بیاورند که داری چه کار می کنی. کاری نکن که باعث حسادت در دیگران شود. عبادت کردن را دوست داری و کارهایت را برای رضای خداوند انجام میدهی. تصمیمات جدی امسال بسیار مهم هستند. حتما با فرد یا افراد باتجربه ای گفت و گو کن و عجله نداشته باش. کسی را در رابطه هایت واسطه قرار نده که پیچیدگی بیشتر ایجاد خواهد کرد. به هر کسی اجازه نده که هر وقت دلش خواست وارد زندگی ات بشود و در مسائل خصوصیات دخالت کند. تازگی خواب های عجیب و غریبی می بینی که برایت غیر منتظره هستند؛ زیاد به آنها فکر نکن. شروع پروژه ای تا آخر ماه می تواند آغاز شود و از این فرصت بهتر است نهایت استفاده را ببری. زندگی ات وارد مرحله تازه ای می شود و منفعت های زیادی به دست می آوری. فقط مراقب باش به سادگی آنها را از دست ندهی؛ پس همین امروز کاری را که در ذهن داری، با فکر شروع کن.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید