همه چیز درباره روش های واقعی بزرگ کردن آلت تناسلی

  • توسط
  • اکتبر 19, 2018

 اگر در اینترنت جستجو کرده باشید قطعا متوجه خواهید شد که در بسیاری از سایت های اینترنتی انواع و اقسام دارو ها و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی به چشم میخورد که هر کدام به نوبه خود به شما تضمین 100 درصدی میدهند. اما آیا واقعا این روش ها کارایی دارد؟

وسواسی که مرد ها نسبت به اندازه آلت تناسلیخود دارند باعث شده که یک صنعت مولتی میلیاردی در دنیا برای ساخت انواع محصولات بهبود دهنده آلت تناسلی ایجاد بشود.

درحالیکه بسیاری از آقایان درباره اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند، مطالعات نشان داده است که سایز آلت تناسلیاغلب افراد در رنج نرمال قرار میگیرد و هیچ جای نگرانی نیست. بسیاری از کارشناسان و پزشکان توصیه اکید کرده اند که قبل از شروع به خود درمانی و یا استفاده از روش های مختلف جهت بزرگ کردن آلت تناسلی خود حتما با یک متخصص مشورت نمایید چراکه این روش های گوناگون بزرگ کردن آلت تناسلی علاوه بر گران بودن اغلب بدون تاثیر و در برخی مواد مضر هستند.

معمولا نگرانی درباره اندازه آلت تناسلی یک مشکل روانیاست. در این شرایط اغلب دچار عدم اعتماد بنفساست و بطور کلی تصویر ذهنی درستی از بدن خون ندارد. خیلی اوقات با مشاوره و یادآوری کردن اینکه چه صفاتی باعث زیبایی و جذابیت در افراد میشود، میتواند نگرانی ها را برطرف کرد.

 

روشی وجود ندارد که بتواند آلت تناسلی شما را به اندازه خیلی زیادی بزرگ کند اما از این چند راهکار ساده میتوانید استفاده کند.

– مو های ناحیه تناسلی را اصلاح کنید

اگر دقت کرده باشید، زمانیکه مو های آلت تناسلیبلند میشوند، آلت شما کوچک تر بنظر میرسد.

– وزن خود را کاهش دهید

چاقیو یک شکم بزرگباعث میشود آلت تناسلی شما کوچکتر از آن چیزی که واقعا هست بنظر برسد.

– زیبایی اندام

داشتن یک اندام زیبا نه تنها باعث افزایش اعتماد بنفس و زیبایی بیشتر میشود بلکه روابط جنسیشما را نیز متحول میکند.

در ادامه روش های مختلف بزرگ کردن آلت تناسلی و مزایا و معایبی که دارند را بررسی خواهیم کرد.

 

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی بدون جراحی

بزرگ کردن آلت تناسلی با انواع قرص و روغن

قرص ها و یا روغن هایی که ادعا میشود در بزرگ شدن آلت تناسلی نقش دارند معمولا دارای انواع ویتامین ها، گیاهان داروییو هورمون هامیباشند. درسته که این فروشندگان این محصولات ادعا میکنند که دارو های آن ها میتواند معجزه کند اما با قطعیت تمام میتوان گفت که از نظر علمی هیچگونه شواهدی مبنی بر صحت این ادعا ها و یا اثر گذاری مواد موجود در ترکیب محصولات افزایش دهنده سایز آلت تناسلی وجود ندارد.

این محصولات نه تنها هیچگونه اثر مثبتی ندارند بلکه مضر و آسیب رسان نیز میباشند چراکه در بسیاری از اینگونه محصولات شواهدی مبنی بر وجود انواع انگل ها، باکتری ها و فضولات جانوران وجود داشته است.

دستگاه وکیوم تناسلی (پمپ آلت تناسلی)

پمپ خلا آلت تناسلیدارای محفظه ای است که دور آلت تناسلی قرار گرفته و سپس با مکیدن هوا باعث ایجاد خلا و کشیده شدن آلت میشود. این پمپ خون را به قسمت آلت تناسلی کشیده و باعث متورم شدن آن میشود. این وسایل برخی اوقات برای یک راهکار کوتاه مدت ممکن است اثرگذار باشند اما استفاده بیش از حد از وکیوم تناسلی میتواند به بافت آلت شما آسیب وارد کند و باعث بشود قدرت نعوظ کاهش حتی بیشتری داشته باشد.

دستگاه اکستندر آلت تناسلی

در این روش باید یک وزنه کوچک و یا با استفاده از یک دستگاه کِشنده بر روی آلت تناسلی(در حالت چروکیده) فشار وارد شود. درباره استفاده از این روش هم بسیاری از پزشکان گفته اند که هیچگونه شواهد علمی مبنی بر تاثیری گذاری آویختن وزن به آلت تناسلی و بزرگ شدن آن وجود نداشته و اینکار میتواند آسیب های جدی و دائمی به آلت تناسلی وارد کند. قابل ذکر است که دستگاه های اکستندر نسبت به روش آویزان کردن وزنه کم عوارض تر است و گزارش هایی از سوی مصرف کننده مبنی بر تاثیرگذار بودن این روش وجود دارد.

روش جلکینگ

جلکینگ در واقع نوعی ماساژ برای افزایش سایز آلت تناسلیاست بدین گونه که همانند عمل شیر دوشی، باید با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره آلت تناسلی (در حالت چروکیده) از پایین به بالا ماساژ دهید. این روش به منظور افزایش جریان خون به آلت تناسلی و افزایش سایز و قطر آن استفاده میشود.

 

عمل های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

عمل جراحی افزایش قطر آلت تناسلی

در این روش، از دیگر قسمت های بدن مقدار چربی برداشت و به آلت تناسلی تزریق میشود. برخی از مطالعات نشان داده است که این روش میتواند آلت تناسلی را 1.4 تا 4 سانتی متر بزرگ تر کند.

اما تحقیقاتی که در آن به تاثیرگذاری اینگونه عمل جراحی اشاره شده باشد بسیار محدود است و در اغلب مطالعات علمی که جامع تر و دقیق تر بوده اند مشخص شده که اکثر افرادی که اینگونه عمل ها را انجام داده اند دچار مشکلاتی همچون از بین رفتن بافت آلت تناسلی، زخم شدن آلت، تشکیل غده و توده های چربی بر روی آلت و عفونت شده اند.

در حال حاضر روش های دیگری نیز در حال آزمایش است که ممکن است روزی بتواند با داشتن عوارض کمتر نگرانی افرادی که احساس میکنند آلت تناسلی کوچکی دارند را برطرف کنند. لازم به ذکر است که اینگونه روش ها همچنان در مراحل آزمایشگاهی قرار داشته و هنوز قابل استفاده نیست و بنابراین مواظب سوء استفاده سودجویان باشید.

عمل جراحی افزایش طول آلت تناسلی

شایع ترین روش انجام عمل جراحی افزایش طول آلت، بریدن رباط متصل کننده آلت به استخوان عانهو پیوند پوست در ابتدای آلت به منظور افزایش طول آن است. پزشکان اعلام کرده اند که بر اثر انجام این عمل جراحی، طول آلت تناسلی در حالت چروکیده میتواند تا حدود 2 سانتی متر افزایش پیدا کند اما در حالت نعوظ، اندازه آلت تناسلی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که پس از این عمل جراحی، آلت تناسلی در هنگام نعوظ به اندازه قبل (قبل از عمل) بالا نخواهد آمد چراکه رباط متصل کننده آلت به استخوان عانه که مسئول اینکار بود، بریده شده است.

از آنجایی که اینگونه جراحی ها صرفا جنبه درآمد زایی دارد در بسیاری از مراکز درمانی معتبر انجام نمیشود.

بزرگ کردن آلت تناسلی با روش چربی کشی یا لیپوساکشن

در مردانی که چاق هستند و شکم بزرگی دارند، برداشت چربی های ناحیه زیر شکم میتواند باعث بزرگ تر دیده شدن آلت تناسلی آن ها بشود. برداشته شدن چربی های ناحیه عانه میتواند باعث بزرگ تر شدن آلت تناسلیفرو رفته بشود.

در این روش ممکن است نهایتا 2 سانتی متر آلت تناسلی بزرگ ترشود اما اگر وزن افراد افزایش پیدا کند، چربی به ناحیه عانه (که چربی های این قسمت طی عمل برداشته شده بود) برگشته و آلت تناسلی به اندازه قبلی باز میگردد.

همانند تمام روش های دیگر بزرگ کردن آلت تناسلی، روش عمل لیپوساکشننیز عوارض و خطرات بسیاری دارد. در واقع این عمل یکی از پر خطر ترین عمل های زیبایی است و عوارض آن میتواند مشکلات بسیار جدی و حتی مرگ را بدنبال داشته باشد.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید