طالع بینی هفتگی عشق (نوزدهم تا بیست و ششم خرداد)

بازدیدها: 241

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

راز، دروغ و تزویر زندگی عاشقانه شما را فراگرفته است اما هیچکدام از شما مشارکتی در این مشکلات ندارید. پس اگر می دانید که هر دو رو به راه هستید می توانید ریلکس باشید و از چیزی نترسید. اگر هنوز هم در ذهنتان به دنبال حقیقت هستید باید به آن توجه کنید. اما اگر بین چیزی که خودتان می خواهید و چیزی که محبوب از شما می خواهد سردرگم هستید این یک نشانه خطر است.

اردیبهشت

اگر سعی می کنید رفتارهای محبوب را با حرف کنترل کنید سخت در اشتباهید. اگر دائم در مورد کارهایش به او نظر بدهید تصور می کند به جای شریک زندگی به او به چشم یک بچه نگاه می کنید و این پیامد خوبی نخواهد داشت. اگر مجرد هستید هنگام آشنایی مراقب مسائل مالی خود باشید و بیش از حد اطلاعات مالی تان را در اختیار او نگذارید.

خرداد

اگر در رابطه هستید در مسائل مالی دچار مشکل شده اید چون هر دو می خواهید مدیریت مالی را به دست بگیرید. اگر احساس می کنید همسرتان تمایل دارد قدرت را به دست بگیرد باید قبل از دیر شدن در رابطه با این موضوع با هم گفتگو کنید و مشکل را هر چه زودتر حل کنید.

تیر

این هفته د ائم به دنبال جنگیدن و تلافی کردن هستید. یکی از شما احساس بی اعتمادی و خیانت می کنید و تصور می کنید تحت کنترل او هستید. برای محبوب رها کردن کنترل امور کمی سخت است و از طرفی شما سعی می کنید عشق را به رابطه برگردانید. اگر مجرد هستید با فردی آشنا شده اید که شما را آزار می دهد و تصمیم به ترک او خواهید گرفت.

مرداد

اگر مجرد هستید با دوستانتان وقت زیادی می گذرانید. با یکی از دوستان صمیمی تر و نزدیک تر می شویدو اطلاعاتی را در اختیار او می گذارید که بعدها احساس پشیمانی می کنید. باید به عواقب کارهایی که می کنید فکر کنید و از اشتباه کردن دست بردارید.

شهریور

این هفته برای شما هفته رمانتیکی است و سکوت در زندگی عاشقانه شما هیچ مفهومی ندارد. اگر مجرد هستید جذب فردی شده اید که می دانید اشتباه است اما احساس خوبی به شما می دهد. همین احساسات است که به شما احساس ناآرامی می دهد. این هفته بیشتر به این مسئله فکر می کنید و دلتان می خواهد با فرد مناسب تری آشنا شوید.

مهر

این هفته در رابطه با مسائل خانوادگی زیاد با هم یک نظر نیستید و هر کدام از شما دوست دارید در مسائل خانواده قدرت و کنترل امور را به دست بگیرید. به عنوان مثال در بچه داری توافق ندارید. یکی از شما بسیار صبوراست اما دیگری سختگیر. اگر به دنبال آرامش خانواده هستید میانه رو باشید. اگر مجرد هستید و یکی از آشنایان می خواهد شما را با فردی آشنا کند حداقل این هفته دست نگه دارید.

آبان

این هفته کلمات بین شما و محبوب مثل چاقوی تیز و برنده عمل می کنند. سوال اینجاست که کدامیک این کلمات را به زبان می آورد؟ و چرا؟ تصمیم می گیرید به همه چیز پایان بدهید و همدیگر را سرزنش می کنید. اگر در رابطه متعهد هستید و در شرف طلاق، این هفته به وکیل مراجعه می کنید. به یکی از اعضای خانواده در روزهای سخت کمک می کنید اما او توجه چندانی به این موضوع ندارد.

آذر

این هفته در رابطه با مسائل خانه و خانواده گرفتار شرایط گمراه کننده ای می شوید. پس هیچ قراردادی که مربوط به خرید یا فروش خانه می شود را نباید امضا کنید. به علاوه زمان خوبی برای تصمیم گیری های مربوط به زندگی عاشقانه نیست. اطلاعات به اندازه کافی به دست آورده اید اما باز هم در تصمیم گیری تردید می کنید.

دی

این هفته احساس می کنید در زندگی عاشقانه کنترل تمام امور را به دست گرفته اید اما این واقعیت را هم می دانید که در زندگی مشترک هر دو باید به یک اندازه در کنترل امور مشارکت داشته باشید. این هفته محبوب بیشتر تمایل دارد که کنترل امور را به شما بسپارد اما بعدها از این کار دچار رنجش و پشیمانی می شود.

بهمن

اخیرا با فردی آشنا شده اید که به خاطر جیبتان خودش را به شما نزدیک کرده است. بهتراست به جای شنیدن تعریف هایی که از خودش می کند درباره او تحقیق کنید. اگر مدت زیادی است با فردی آشنا شده اید که مشکل مالی دارد اجازه ندهید عشق چشمتان را کور کند. با او بیشتر در رابطه با مسائل مالی صحبت کنید.

اسفند

اگر مجرد هستید با فردی ملاقات خواهید داشت که با شما احساس راحتی می کند و خیلی سریع ارتباط عاطفی عمیقی با او برقرار خواهید کرد. اما یکی از دوستانتان شما را آگاه می کند که کمی آهسته تر پیش بروید و کورکورانه تصمیم گیری نکنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید