طالع بینی هفتگی عشق (بیست و دوم تا بیست و نهم اردیبهشت)

بازدیدها: 217

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

از دروغ گفتن ها و فریب های کسی که دوستش دارید خسته شده اید. این هفته متوجه این واقعیت می شوید که خودتان را درگیر یک رابطه عاشقانه اشتباه کرده اید اما بالاخره به خودتان می آیید. درست است که این احساس خوبی نیست اما بهتر است که خودتان را از این رابطه ناخوشایند بیرون بکشید و به آن چیزی که مستحقش هستید برسید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

در رابطه با مسائل مالی آدم سرسختی هستید اما این هفته ممکن است به خاطر عشق تان تصمیم احمقانه ای بگیرید. دست نگه دارید این تصمیم منجر به پشیمانی شما می شود. پول را تنها در صورتی می توانید به او قرض بدهید که فکر بازگشتش نباشید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

عشقتان آخرین کسی است که می توانید در رابطه با مسائل شغلی و حرفه ای از او نظرخواهی کنید و زمانی که او در این مسائل مداخله می کند همه چیز پیچیده تر از قبل از می شود. او بیش از اندازه دوستتان دارد به همین دلیل نمی تواند راهنمای خوبی برای شما باشد زیرا کورکورانه از رویاهای شما حمایت می کند و به شما تلقین می کند که هیچ محدودیتی وجود ندارد و هیچ چیزی غیرممکن نیست. خوش بینی خوب است اما این هفته باید واقع بین باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

اگر عاشق شخصی شده اید که دست یافتنی نیست وقتش رسیده است که دیگر خودتان را به نفهمیدن نزنید. به جای احساس سرشکستگی و بدبختی به این فکر کنید که بسیار زیبا و جذاب هستید و شخصی که مناسب شماست هرگز شما را نادیده نمی گیرد. اگر در یک رابطه متعهد هستید ممکن است درگیر یک سری مسائل قانونی شوید مثلا مسائل مربوط به مسکن.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

با فردی وارد یک رابطه کاملا عادی و رسمی شده اید اما بعد از مدتی این رابطه تبدیل به یک احساس رمانتیک و عاشقانه شده است. هر دو باید با هم صادق باشید و با در نظر گرفتن تمام شرایط و صرفنظر از مسائل احساسی اگر می دانید مناسب هم نیستید بهتر است هر چه زودتر به این رابطه پایان بدهید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

زندگی عاشقانه شما در زندگی حرفه ای تان گره انداخته است. محبوب گرفتار مشکلی عاطفی شده است و درگیر شدن شما با مشکلات او باعث شده نتوانید به زندگی شغلی تان مثل همیشه رسیدگی کنید. این هفته بهترین زمان برای پیدا کردن یک مشاور خوب برای اوست. او به شما نیاز دارد بهتر است کمی از زندگی حرفه ای عقب نشینی کنید و به زندگی عاشقانه خود برسید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

با فردی وارد رابطه شده اید و کارهایی انجام می دهد که می دانید اشتباه است اما بر خلاف نظر واقعی تان تاییدش می کنید. نمی گویم به نقص ها و اشتباهات او تمرکز کنید بلکه او را با کمبودهایش مواجه کنید و در از بین بردنشان کمک کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

اگر در یک رابطه متعهد هستید مراقب وسوسه ها باشید. مراقب باشید به خاطر نارضایتی از وضعیت رابطه ای که در آن هستید دست به کاری نزنید که بعدا منجر به پشیمانی تان شود. اگر به هیجان بیشتری در رابطه نیاز دارید آن را با محبوب در میان بگذارید. او از این که چنین مسائلی را با او در میان می گذارید احساس خوشحالی خواهد کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

به علت حضور سیاره ونوس در بخش روابط عاشقانه نشانه شما از هارمونی رابطه لذت می برید. این هفته بخاطر مسائل خانوادگی دچار ناامیدی می شوید زیرا به دلیل مشکلات یکی از اعضای خانواده نمی توانید برای هم به اندازه کافی وقت بگذارید. این فرد هم اکنون به هر دوی شما نیاز دارد و در روش کمک کردن به او با هم به توافق نمی رسید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

اگر در یک رابطه هستید این هفته سیگنالهایی پیچیده در رابطه با زندگی عادی و روزمره ای که با هم می گذرانید به یکدیگر می فرستید. مثلا با خودتان فکر می کنید امروز وظیفه چه کسی است که بچه را از مدرسه بیاورد و به کلاس تمرین فوتبال ببرد؟ یا امروز بیرون بردن زباله ها وظیفه کدامتان است؟ یا چه کسی قرار است امشب شام درست کند؟ اینها مسائل کوچکی هستند که منجر به ناامیدی در رابطه می شود و حتی احساس می کنید نمی توانید به او تکیه کنید. اما می توانید به نظر می رسد فقط این هفته دچار این احساسات گیج کننده می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

این هفته احساس می کنید که باید برای عشق بهای زیادی بپردازید. به خاطر مشکلات مالی که برای محبوب پیش آمده ممکن است حساب بانکی تان را به خاطر او خالی کنید. این کار را می کنید چون مشکلات او برای شما مهم است.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

با فردی در حال آشنایی هستید اما هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا می توانید با او وارد یک زندگی مشترک شوید؟ هر وقت به این موضوع فکر می کنید با مشکلاتی در مسیر مواجه می شوید چون نمی توانید تصمیم بگیرید. از طرف دیگر یکی از اعضای خانواده با این رابطه کاملا مخالف است و نظرش این است که عشق چشمتان را به حقیقت کور کرده است.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. ممنون.مطالب شما واقعا عالی و به روز هستند.خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید