طالع بینی هفتگی (بیست و سوم تا سی ام دی)

بازدیدها: 345

فروردین

کار: آغاز هفته حضور ماه در برج میزان بیشتر روی ارتباط شما با اطرافیانتان تاکید دارد. هر کاری که انجام می دهید روی دیگران تاثیر می گذارد. شما نیز نسبت به آن ها بسیار هوشیار هستید و رفتارهای دوستانه از خود نشان می دهید و بین خود و اطرافیانتان حس امنیت ایجاد می کنید. حضور اورانوس در نشانه شما باعث می شود در زندگی دنبال تعادل باشید.

عشق: در ظاهر همه چیز در رابطه به نظر خوب می رسد اما احساس نا آرامی می کنید. اگر نگاه دقیق تری به رابطه تان داشته باشید متوجه می شوید که همه چیز آن قدر که فکر می کنید خوب و بی نقص نیست. از طرف دیگر صور فلکی احساس عاشقانه عمیقی را در رابطه شما ایجاد کرده اند.

طالع بینی هفتگی

اردیبهشت

کار: سیاره مریخ به سیاره مشتری رسیده و یک سیکل مریخ-مشتری آغاز شده است. از طرف دیگر خورشید و ونوس به پلوتون ملحق شده اند و یک سیکل جدید دیگر را آغاز کرده اند. این سیاره ها روی باروری یکدیگر تاثیر می گذارند بنابراین شما با قدم های بزرگ و وابستگی و اجبار، رفتارهای قوی و افکار سخت در روابطتان مواجه هستید و همه چیز در زندگی دقیق و منظم است.

عشق: شخصی جذاب با ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که باعث شده محبوب کمی از شما دور شود. آیا می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید؟ در ابتدا باید بتوانید این موضوع را بفهمید. شاید کمی سخت باشد اما لازم است هوشیار باشید.

طالع بینی هفتگی

خرداد

کار: روی کارتان متمرکز شده اید به طوری که گویی به جز آن هیچ کار ارزشمند دیگری در زندگی ندارید. بنابراین موفقیت و رسیدن به هدف تضمین شده است. با اشتیاق کامل به کار و چالش های کار می پردازید. مثل یک رئیس رفتار می کنید و با قانون هایی که همه باید رعایت کنند. اما این رفتار زیاد طول نمی کشد. در اواسط هفته زمانی که عطارد به زحل می پیوندد قرار است تصمیم بزرگی بگیرید که اگر با آن مخالف باشید به سادگی جواب منفی خواهید داد.

عشق: از برنامه های آینده دور افتاده اید. محبوب تان اولویت های مشابه شما دارد و یا این که خودش را با شما تطبیق می دهد. هر چیزی که به نظر ناخواسته و بی اهمیت می رسد را دور بریزید و چیزهای مهم و اساسی را با خود به آینده ببرید. این هفته بهترین زمان برای تعیین استانداردها و قوانین برای اطرافیانتان است.

طالع بینی هفتگی

تیر

کار: اکنون در یک موقعیت آزمایشی قرار گرفته اید. آیا همه چیز را درست انجام داده اید؟ آیا در تصمیم گیری هایتان دیگران را هم دخالت داده اید یا این که فرد مهمی را نادیده گرفته اید؟ عطارد وارد برج جدی شده اما مریخ و مشتری تمایل دارند در برج عقرب از مرزها عبور کنند. با این شرایط ستارگان چه اتفاقاتی ممکن است برای شما بیفتد؟ وقتی شخصی از شما پیروی نکند چه واکنشی نشان می دهید؟ موضوعی را بیش از حد بزرگش کرده اید و شخصی هست که این تصمیم دارد این مشکل را برطرف کند.

عشق: اخیرا به پیشرفت های زیادی رسیده اید اما آیا این موضوع محبوب را کمی درگیر کرده است؟ او به زمان بیشتری نیاز دارد. بعد از زمان کوتاهی در شرایط تقریبا سختی قرار می گیرید و همراه با هم در مقابل دنیا می جنگید.

طالع بینی هفتگی

مرداد

کار: به موفقیت های تان افتخار می کنید و برای آن ها از محدودیت ها هم گذشته اید. اما آیا این کار درستی است؟ پس انتظار عواقب کارتان را هم داشته باشید. بعد از یک مدت سختکوشی و تلاش باید کمی هم به خودتان استراحت بدهید. در هیچ کاری زیاده روی نکنید و به خودتان آسیب نرسانید.

عشق: آیا برای پیدا کردن عشق خیلی تلاش کرده اید؟ پس عشق به خودتان چه می شود؟ آیا محبوبتان از کارهای شما تعریف می کند؟ اگر به نفعش باشد هیچ مخالفتی با کارهای شما نمی کند. ماه برج قوس درست زمانی که همه چیز زندگی را برای شما سخت کرده است شما را به سمت آزادی می کشاند.

طالع بینی هفتگی

شهریور

کار: بیش از حد کمال گرا هستید و بار زیادی را به دوش کشیده اید و احساس می کنید خیلی زود به تمام انتظارات تان خواهید رسید. در غیر اینصورت اگر با شکست مواجه شوید پایان هفته سختی را خواهید گذراند. اما حرکات سیارات در نشانه شما تحمل این مسئله را برای شما آسان می کند. کمی به خودتان استراحت بدهید و با آرامش بیشتری برنامه ریزی کنید و سرعت کارهای تان را کمتر کنید.

عشق: مسئله ای که شما را درگیر کرده لیاقت های شماست. زیرا از خودتان بیش از حد توقع دارید شاید به این خاطر که در گذشته موقعیت های بدتر این را هم گذرانده اید. خورشید و ونوس در یک موقعیت پر تنش با اورانوس قرار می گیرند و در نتیجه با یک تغییر بزرگ در آخر هفته مواجه می شوید. تغییری که شاید خوب نباشد شاید هم حس خوبی به شما ندهد. شاید هم خسارت بزرگی به رابطه شما وارد کند.

طالع بینی هفتگی

مهر

کار: دوست دارید همه کارها را خوب انجام دهید و از همه مهم تر ترجیح می دهید روی دیگران تسلط داشته باشید. زیاد آدم انتقاد پذیری نیستید و اگر کسی از شما انتقاد کند مشکل از شما نیست. همین باعث می شود دیگران زیاد به سمت شما تمایل نداشته باشند. ارتباط بین خورشید و ونوس با سیاره اورانوس یک کناره گیری یا جدایی پیش بینی می کند که زیاد هم اتفاق بدی نیست.

عشق: در روابط تان وفاداری و علاقه شدید جریان دارد. البته ممکن است احساس کنید این روابط شما را بیش از حد محدود کرده است. اواخر هفته خودتان را از فشار انتظارات و منطقی بودن ها آزاد می کنید و به خودتان نقش دیگری در زندگی می دهید.

طالع بینی هفتگی

آبان

کار: اشتیاق و انگیزه زیادی برای رسیدن به موفقیت دارید. سیاراتی که این اشتیاق را در شما ایجاد کرده اند در اواخر هفته نیز احساس نیاز به استراحت را در شما ایجاد خواهند کرد. شاید همه چیز طبق انتظارات شما پیش نرود و این شما را خشمگین می کند.

عشق: به نظر می رسد پیشنهادات شما زیاد برای محبوب قابل تحسین نیست. دوست دارید او را خوشحال کنید. اما آیا اول خوشحالی او مهم است یا نیازهای خودتان؟ این هفته کمی هم به خودانتقادی بپردازید بد نیست.

طالع بینی هفتگی

آذر

کار: غرق در موفقیت هایتان شده اید اما خیلی زود به خودتان می آیید و واقع بین می شوید. هیچوقت تمایل به دور کردن لذت زندگی از خودتان ندارید و تا پایان هفته همین احساس را خواهید داشت. به نظر می رسد دیگران هم باید مثبت اندیشی را از شما یاد بگیرند.

عشق: ذاتا انسان انعطاف پذیری هستید و دوست دارید آزاد باشید اما این ویژگی شما را از محبوب دور نمی کند. شاید بخواهید فقط یک سفر بدون محبوب داشته باشید.

طالع بینی هفتگی

دی

کار: درباره مسائلی که در ذهنتان هست صحبت کنید و احساس تان را به زبان بیاورید و این شما را کمی می ترساند. همه می دانند که شما روی حرفتان می ایستید و انسان قابل اعتمادی هستید و تاثیر زیادی روی مردم دارید.

عشق: مردم شفافیت، اعتماد و وفاداری شما را دوست دارند. در رابطه بیش از حد مستقل هستید و او را در روند کارها تنها می گذارید و این زیاد برای محبوب خوشایند نیست.

طالع بینی هفتگی

بهمن

کار: تا پایان هفته به نظم و قانون و ساختار تاکید دارید. همه ماه ها هم جنبه های مثبت دارند و هم جنبه های منفی. خورشید و ونوس تعادل را در نشانه شما برقرار کرده اند. شما فردی هستید که می توانید بی نظمی ها را به نظم و بی قانونی ها را به قانون مندی تبدیل کرده و تعادل ایجاد کنید.

عشق: زمانی که همه چیز در رابطه آرام و یکنواخت است احساس نا امنی می کنید. از وابستگی بیش از حد خوشتان نمی آید و دوست دارید زمانی را به جای تمرکز به محبوب بیشتر به خودتان رسیدگی کنید.

طالع بینی هفتگی

اسفند

کار: زیاد به خودتان و رفتارهای تان سخت نگیرید و نظر دیگران را مهم ندانید. همانی باشید که هستید و سعی نکنید خودتان را تغییر دهید. با اعتماد به نفس راهتان را دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید