طالع بینی هفتگی عشق (دوم تا نهم دی)

بازدیدها: 142

این هفته مصادف شده با شروع فصل زیبا و دوست داشتنی زمستان پس امیدوارم طالعتون هم درست مثل این فصل زیبا باشه و ستاره های کهکشان اتفاقات خوبی رو براتون به ارمغان بیارن.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

اگر مجرد هستید احتمال این که این هفته با فردی ایده آل ملاقاتی غیر منتظره داشته باشید زیاد است. این هفته در کلاس های آموزشی زیادی شرکت می کنید و در همین کلاس ها با فردی خاص آشنا می شوید. البته اگر قصد سفر به خارج از کشور دارید این آشنایی ممکن است در هواپیما اتفاق بیفتد. این آشنایی به یک عشق رمانتیک تبدیل می شود. هر دو تصمیم می گیرید با هم به سفری که مدت ها رویایش را در سر داشتید بروید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

اگر در یک رابطه هستید هر دو احساس می کنید ارتباط بین شما نیروی تازه ای گرفته است و لحظات خیلی خوبی را با هم سپری می کنید. عطارد سیاره حاکم بر بخش عشق نشانه شما در روز جمعه در نشانه شما به حرکت مستقیم خود ادامه می دهد و اگر مجرد هستید این می تواند نشانه خوبی برای شما باشد. زیرا بیشتر به زندگی عاشقانه و آن چیزی که می خواهید تمرکز می کنید و معتقدید که اگر ریسک نکنید به پاداشی هم نمی رسید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

بالاخره این هفته شاهد حرکات سازنده ای در زندگی عاشقانه تان خواهید بود. ماه نو در بخش روابط نشانه شما شروع تازه ای را برای شما و محبوب ایجاد می کند. عطارد نیز درست در همین قسمت از نشانه شما در حرکت است به طوری که احساس می کنید اکنون به نقطه اوج رابطه رسیده اید. اگر مجرد هستید روز پنجشنبه سعی کنید بیرون بروید زیرا احتمال این که یک دیدار غیر منتظره داشته باشید خیلی زیاد است.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته اتفاقی فراموش نشدنی در رابطه شما رخ می دهد. در اواسط هفته برای اولین بار زحل وارد برج جدی و هفتمین خانه روابط نشانه شما می شود پس آماده یک تغییر اساسی در روابط تان باشید. اگر متاهل هستید سیاره زحل ضعف های رابطه شما را آشکار می کند و شما را مجبور می کند آن ها را بررسی کنید. اگر خودتان هم بخواهید می توانید نیرویی دوباره به رابطه تان بدهید اگر نه عشق و علاقه بین شما ضعیف و ضعیف تر می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

این هفته در رابطه با مسائل احساسی هفته خیلی خوبی را پیش رو دارید. ماه نو در بخش روابط عاشقانه نشانه این است که قرار است عشق واقعی در مسیر زندگی شما قرار بگیرد. تا دو هفته آینده سعی کنید بیشتر در جمع باشید. در روز جمعه عطارد نیز وارد همان بخش روابط عاشقانه شما می شود و بالاخره به نتیجه می رسید که آیا به محبوب سابقتان برگردید یا نه. هر تصمیمی که در زندگی عاشقانه تان می گیرد در آخر به شادی و رضایت شما منجر می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته یک جا به جایی کهکشانی خواهید داشت که تاثیر کارمایی در زندگی عاشقانه و مسائل قلبی شما ایجاد می کند. عطارد وارد بخش عشق نشانه شما می شود و تا دو سال آینده در همان بخش باقی می ماند. از نتایج بدی که این سیاره به همراه دارد این است که شما را در مسائل عاشقانه خسته و نا امید می کند. البته سرنوشت شما این نیست. پس به خاطر این دو سال بدشانسی کناره گیری نکنید. در عوض به حضور عطارد به نشانه یک فرصت برای عشق دادن و عشق گرفتن نگاه کنید. چنانچه واقع بین باشید در تمامی شرایطی که در مسیر زندگی تان بوجود می آید پیروز می شوید در غیر اینصورت تنها می مانید. البته تنهایی هم درس های زیادی در رابطه با عشق به شما می آموزد.

مهر

این هفته ذهن شما را افکار عاشقانه پر کرده است البته ممکن است احساس خوبی در شما ایجاد نکند اما اکنون بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن این افکار با محبوب است زیرا حتی اگر او شوکه شود باز هم در جهت مثبت خواهد بود. در اثر اتفاقات کهکشانی این هفته رابطه تان را به مسیر جدیدی هدایت می کنید. اگر مجرد هستید یکی از اعضای خانواده شما را با فردی آشنا می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

اهمیت مسائل رابطه ای این روزها برای شما دو چندان شده است. درست است که قبلا هم نسبت به هیچ چیزی در زندگی سطحی نگر نبودید اما از زمانی که عطارد وارد بخش پیام های عاشقانه نشانه شما شده است و باعث می شود حال و حوصله زیادی برای صحبت های بیهوده نداشته باشید. اگر مجرد هستید مدتی است می خواهید فردی را بشناسید و برای شناخت بیشتر سعی می کنید او را در بحث ها شکست دهید. دوست دارید همه چیز درباره زندگی او بدانید و این که چگونه بر مشکلات غلبه کرده است. اینگونه بیشتر او را می شناسید نه با صحبت کردن درباره آب و هوا. البته اگر متاهل هم هستید با گفتگو و بحث کردن درباره مسائل مختلف رابطه بهتری خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

آماده یک تغییر مثبت در زندگی باشید. ماه نو در نشانه شما شروعی تازه در رابطه شما ایجاد می کند. این هفته بهترین زمان برای در نظر گرفتن حرکاتی است که دوست دارید در زندگی انجام دهید. زحل با ترک نشانه شما باعث می شود احساس کنید بار سنگینی را از دوشتان برداشته اند و دوباره نکات مثبت زندگی را می بینید. این اتفاق در زندگی عاشقانه شما نیز تاثیر می گذارد و باعث می شود دوباره به زندگی امیدوار شوید در حالی که پیش از این کاملا ناامید بودید. عطارد در نشانه شما حرکت مستقیم دارد و باعث می شود ذهن شما برای یک تصمیم گیری سازنده در زندگی و عشق آمادگی کامل داشته باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

این هفته شروع یک نقطه عطف در زندگی شماست. اما وقتی وارد آن می شوید احساس می کنید هیچ حرکتی نکرده اید و کاملا گیر افتاده اید. زحل سیاره حاکم بر نشانه شما وارد نشانه شما می شود و تا دو سال آینده همانجا باقی می ماند.با حضور زحل باید واقعیت ها را بپذیرید. چیزهایی که می توانید تغییر دهید و چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید. اکنون باید نسبت به اهداف و زندگی تان بیشتر از همیشه واقع بین باشید. خبر خوبی که برای شما دارم این است که مسئولیت یک رابطه متعهد و پایدار را می پذیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

ونوس این هفته در بخش روابط اجتماعی نشانه شما در بهترین زاویه نسبت به اورانوس قرار گرفته است که اکنون در سومین خانه روابط نشانه شماست. این موقعیت ستاره ها نشانی از آشنایی شما زمانی که در جمع دوستان هستید دارد. این فرد تپش قلب شما را بالا می برد و تجربه عاشقانه بی نظیری را با او خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

با شروع این هفته خودتان را در انزوای اجتماعی قرار می دهید و تا ۲ سال آینده به همین روال ادامه می دهید. تا این که سرانجام تلاش می کنید با دیگران وارد بحث و گفتگو شوید. دلیل این وضعیت شما حضور زحل در یازدهمین خانه جمع دوستانه نشانه شماست. حضور زحل به معنای نادیده گرفتن عشق نیست بلکه به این معنی است که عشق را با آغوش باز می پذیرید. این یک درس کارمیک در طالع امروز شماست که هرگز نباید آن را فراموش کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید