روش های شیک وجذاب برای پوشیدن لباس های یقه اسکی

بازدیدها: 271

لباس های یقه اسکی ، لباس های مناسب فصل های سرد و بخصوص زمستان هستند. این لباس ها در عین سادگی بسیار شیک بوده و به راحتی می توان با لباس های دیگر هماهنگ کرد. با این روش ها تیپ زمستانی متفاوتی را همراه با پوشیدن یقه اسکی تجربه کنید.

  • لباس یقه اسکی را زیر یک لباس بدون آستین بپوشید

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

لباس های یقه اسکی خود را روی یک لباس نازک تر و بدون آستین بپوشید، یقه لباس دوم نیز باید طوری باشد که یقه لباس زیر آن به خوبی مشخص باشد. در این صورت یک لباس را به رنگ خنثی – مثلا مشکی یا بژ – در نظر بگیرید و لباس دیگر را در رنگی جذاب و شاد انتخاب کنید تا شاداب تر و زیباتر دیده شوید.

  • لباس یقه اسکی را داخل دامن بگذارید

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

برای میهمانی های غیررسمی و دوستانه می توانید یک لباس یقه اسکی خوشرنگ و ساده را با یک دامن بلند یا متوسط همراه کنید. در این مورد رنگها را در نظر بگیرید. کفشتان را همرنگ با یکی از تکه های لباس انتخاب کنید. در عین حال به جنس دامنی که انتخاب می کنید دقت کنید تا جای ممکن جنس آن همخوانی با فصل سرما داشته باشد.

  • لباس یقه اسکی را زیر سوییشرت بپوشید

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

گاهی ممکن است پوست شما به جنس پشمی یا بافتنی سوییشرت حساسیت داشته باشد، در این صورت می توانید یک یقه اسکی از جنس نازک تر و ضد حساسیت زیر سوییشرت بپوشید، اگر سوییشرت شما یقه ای بازتر داشته باشد تا یقه لباستان به خوبی نمایان شود می تواند شیک تر و جذاب تر باشد.

  • لباس یقه اسکی را به سبک کلاسیک بپوشید

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

برای اینکه چهره ای کلاسیک و ساده تر داشته باشید می توانید به راحتی لباس یقه اسکی راه راه انتخاب کنید، بهتر است این خطوط روی لباس در رنگ های خنثی باشد ، مثل سفید و مشکی، اینگونه کلاسیک تر است. این لباس را با یک شلوار جین ساده همراه کنید تا استایلی ساده و در عین حال شیک ایجاد کنید.

  • گردنبند بیندازید

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

لباس یقه اسکی - مد زیبایی

با انداختن یک گردنبند آویز یا چند لایه روی یک لباس یقه اسکی ساده و تک رنگ جلوه ای خاص به لباس می دهید. می توانید یک ست گوشواره هماهنگ با گردنبند نیز بیندازید و با بستن موهایتان کاری کنید تا گوشواره ها نیز خودشان را نشان دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید