طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم آبان)

بازدیدها: 184

کهکشان تاثیر و قدرت زیادی در احساسات، الگوها و روابط شما دارند. در طالع بینی هفتگی امروز از دیدگاه کهکشانی به زندگی و اتفاقات خوب و بدی که به همراه دارد نگاهی گذرا داشته باشیم.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

اگر مجرد هستید این هفته به درمان زخم های گذشته تمرکز می کنید. زخم هایی که باعث شده اند دیگر نخواهید کسی را دوست داشته باشید. اگر همان احساسات و نگرش های منفی را نسبت به عشق داشته باشید دوباره شکست خواهید خورد. اگر هم متاهل هستید خبرهای خوبی درباره پیشرفت مالی همسرتان خواهید شنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

هم اکنون از رابطه دوست داشتنی و شیرینی که در آن هستید لذت می برید. از زمانی که سیاره شانس مشتری وارد نشانه شما شده چراغ عشق را در زندگی شما روشن کرده است. بنابراین با محبوب سازگاری بیشتری را تجربه خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

اگر مجرد هستید بهترین راه برای جذب عشق این است که خودتان را از نظر جسمی، احساسی و روحانی تقویت کنید. از طرفی هم می دانید که برای تقویت اعتماد به نفس و جذب فردی ایده اآل باید روی این ها کار کنید. شما فرد ایده آلتان را بالاخره پیدا خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته جذبه رمانتیک سحرآمیزی در شما وجود دارد که همه را به سمت شما جذب می کند. برای چنین اتفاقی باید از سیاره مشتری سپاسگذار باشید. این هفته همه چیز رو به بهتر شدن است. سیاره ونوس همراه با مشتری وارد طالع شما شده و فرصت های خوبی برای پیدا کردن فرد خاصی که انتظارش را داشتید ایجاد می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

آن تعهد رمانتیکی که انتظارش را می کشیدید از راه رسیده است. اگر احساس می کنید عشق واقعی زندگی شما را طرد کرده است به این دلیل است که کهکشان سعی دارد شما را به سمت استانداردهای بهتری در حوزه مسائل رمانتیک هدایت کند. مفهوم زندگی کردن با یک شخص از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ارزش شما بیشتر از آن است که فقط برای تنها نماندن بخواهید فردی را وارد زندگی خودتان بکنید. اما اکنون شخصیت شما قوی تر شده و می دانید که مستحق یک عشق واقعی هستید که در راه است.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

هیچوقت صحبت کردن درباره عشق و رابطه و صمیمیت کار آسانی نبوده. اما ناگهان احساس می کنید تمام دیوارهای حائل بین شما و محبوب فروریخته و می توانید خیلی راحت درباره افکارتان با هم صحبت کنید. مشکلاتی که مدت ها بود نمی خواستید درباره آن ها صحبت کنید این هفته به میان می کشید و رفع می کنید. یکی دیگر از اتفاقات خوبی که کهکشان برایتان رقم زده است تصمیم سازنده ای است که درباره آینده مالی تان می گیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

گفتگوی سازنده ای که این هفته همسرتان خواهید داشت بسیاری از مشکلات مربوط به رابطه تان را از بین می برد. رفتار همسرتان کمی متغیر است و نکته اینجاست که باید بدانید در مقابل این رفتار او چگونه رفتار کنید. هر چقدر هم با او موافق نباشید حداقل باید او را درک کنید. تا کنون این را نمی دانستید و همین باعث ناامیدی شما شده بود.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

این هفته شما خوش شانس ترین فرد در جدول طالع بینی هستید و این را مدیون حضور سیاره مشتری هستید. کمبود اعتماد به نفس در زندگی شما مفهومی ندارد و احساس می کنید انسان های درستی را به زندگی تان جذب می کنید.عشق در زندگی تان درخشش بیشتری می گیرد و بدون هیچ تلاشی اشخاص ایده آلی را به زندگی تان جذب می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

راز بزرگی در زندگی تان دارید و آن هم فردی است که به شما علاقه زیادی دارد ولی تا به حال نمی دانستید. اما این هفته به این راز پی می برید و او را کشف می کنید. اگر متاهل هستید هر دو احساس می کنید که برای مدتی به تنهایی نیاز دارید. برنامه یک سفر یک روزه برای خود بچینید یا برای یک روز هم که شده زیاد دور و بر هم نباشید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

جنبه های رمانتیک زندگی تان پررنگ تر شده است و زندگی اجتماعی تان را نیز تحت تاثیر قرار داده است. وارد گروهی می شوید که به سمت معنویات گرایش دارند. در یکی از گردهمایی ها با فردی آشنا می شوید که نظر شما را به خود جلب می کند. جلو بروید و خودتان را معرفی کنید مطمئن باشید که شما هم نظر او را جلب کرده اید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

محبوب کمک های زیادی در پیشرفت حرفه ای به شما می کند و شما را با فردی آشنا می کند که در پیشرفت جایگاه شغلی تان بسیار موثراست. یکی دیگر از اتفاقاتی که در طالع شما رقم خورده کار جدیدی است که با همکاری هم شروع خواهید کرد. او تنها کسی است که می توانید به عنوان شریک به او اعتماد کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

بابت این که محبوب به افکار و احساسات شما بیشتر از جسمتان ارزش می دهد شکرگزار هستید. او به شما انگیزه و الهام می دهد و از پیشرفت های شخصی تان حمایت می کند. اگر هم مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که علاوه بر جسمتان به روحتان هم ارزش می دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید