کارداشیان مرکز توجه دزدها

بازدیدها: 127

فرد ناشناسی سه تا از ماشین های کیم کارداشیان و کانیه وست را به سرقت برده است. این اتفاق در روز جمعه ۲۰ اکتبر ساعت ۴ صبح بیرون امارت این زوج معروف اتفاق افتاده است. سارق که هر سه ماشین را از بین برده است و تنها یک عدد گوشی آیفون که متعلق به یکی از کارکنان کارداشیان است به سرقت برده توسط نیروهایی امنیتی خانوادگی دستگیر شد. او برای سرقت به خانه یکی از همسایه های کیم کارداشیان کتی گریفین هم رفته و یک کیف هم از ماشین سرقت کرده که در همان حوالی پیدا شد.

کارداشیان مرکز توجه دزدها

کارداشیان در سال ۲۰۱۶ نیز قربانی یک سرقت دیگر شده بود. او در هتل پاریس مورد حمله سارقین مسلح قرار گرفت و تمام جواهرات گران قیمتش را از او ربودند که مظنونین زیادی توسط پلیس فرانسه دستگیر شدند.

چرا دزدها کارداشیان را مورد هدف قرار می دهند؟

کارداشیان در سال ۲۰۱۶ در فرانسه مورد هدف سارقین مسلح قرار گرفت. هیچ آسیب جانی به او نرسید اما جواهرات او به ارزش ۱۰ میلیون دلار ربوده شد. از جمله حلقه ازدواج ۴ میلیون دلاری و جعبه جواهرات گرانبها. سارقین ۵ نفر بودند و با ادعای این که نیروی پلیس هستند وارد خانه شده و او را در حمام زندانی کرده اند.

به گزارش پلیس سارق مدت ها کیم و همسرش را تحت نظارت داشته و احتمال این که یکی از نزدیکان آن ها باشد زیاد است چون اطلاعات زیادی از آن ها داشته است.

کارداشیان مرکز توجه دزدها

از طرفی کیم کارداشیان جواهراتش را چند روز قبل از سرقت در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد و این خود می تواند دلیل قانع کننده ای برای دزدیده شدن جواهراتش باشد.

وست، کارداشیان را در سفر پاریس همراهی کرده است اما برای یک اجرا در فستیوال بازمی گردد. بدون شک سارقین از تنها بودن کیم آگاه بودند. البته او در این سفر زیاد هم تنها نبود بلکه مادر و خواهرش هم همراهش بودند.

یکی از اشتباهاتی که کیم مرتکب شد به اشتراک گذاشتن جزئیات سفرش در شبکه های اجتماعی بود. او حتی عکس محافظش “پاسکال دوویر” را نیز در صفحه توییترش به اشتراک گذاشته بود و باعث شد سارقان هوشمندانه تر عمل کنند.

کیم بلافاصله بعد از حادثه دزدی لحظه ای نتوانست در پاریس بماند و همراه با مادرش به آمریکا برگشت و از این که جان به در برده بسیار خوشحال است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید