رنگ مد آرایشی پاییز امسال

بازدیدها: 241

 

این روزها رنگ قرمز زیاد به چشم می خورد. در لباس ها، کفش ها و حتی لوازم جانبی زیاد از این رنگ استفاده می کنند. اما در این فصل نباید چنین رنگ زیبایی را فقط به لباس ها محدود کنیم. بلکه می توانیم از آن به عنوان رنگ آرایشی هم استفاده کنیم.

سایه چشم

رنگ مد آرایشی پاییز امسال

اگر درست از این رنگ به عنوان سایه استفاده نکنید شبیه سرماخورده ها می شوید. ابتدا به عنوان پایه کانسیلر بزنید و رنگ پوست را به حالت خنثی دربیاورید و بعد سایه قرمز استفاده کنید. اگر می خواهید کمی آن را ملایم تر کنید با سایه برنز یا مسی ترکیب کنید.

خط چشم

رنگ مد آرایشی پاییز امسال

شاید فکر کنید این رنگ خط چشم فقط برای مدل ها مناسب باشد اما اشتباه نکنید شما هم به راحتی می توانید از این رنگ خط چشم استفاده کنید. خط چشم دنباله دار گربه ای بکشید و زیر چشم را با خط چشم قرمز هنری تکمیل کنید.

رژگونه

رنگ مد آرایشی پاییز امسال

رژگونه قرمز از تمام رژگونه ها رنگی تر و پررنگ تر است پس فقط کافی است کمی از آن روی گونه ها استفاده کنید. با کمی رژگونه درخششی گلگون به چهره خود بدهید.

رژلب

رنگ مد آرایشی پاییز امسال

حتما نیاز نیست رنگ های تیره قرمز استفاده کنید. هر طیفی که دوست دارید به کار ببرید. مثل قرمز روشن. حتی می توانید کمی هم برق لب روی رژ قرمز استفاده کنید.

لاک ناخن

رنگ مد آرایشی پاییز امسال

یکی دیگر از موارد استفاده این رنگ روی ناخن هاست. البته بهتر است به جای لاک ساده قرمز، قسمتی از روی ناخن را با این رنگ طراحی کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید