خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران

بازدیدها: 228

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

آخرین تصاویر جذاب بازیگران که به تازگی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم گلچین آن ها را در زیر قرار داده ایم.خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

 

شروع میکنیم با این عکس فوق العاده زیبا که یکتا ناصر از همسر و دخترش شکار کرده است. پیشاپیش از منوچهر هادی بابت اینکه کپشن هایش را از اینی که هست رومنس تر نمی کند، تشکر ویژه ای داریم!

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)– جایزه خودمه، پوستم کنده شده بدستش بیارم، به هیچکی هم تقدیمش نمیکنم!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)فرهاد جان، داداشی، داری اشتباه میزنی! شما قرار بود مربی فوتبال شوی، نه چیز دیگری!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)شما هم دوست دارید یک روز ایرج طهماسب را از نزدیک ببینید و لپش را ماچ کنید؟ یا فقط من اِنقدر دوستش دارم؟!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)من نمیدانم اگر قرار است بیکار بنشینید و از در و دیوار سلفی بگیرید، پس چرا همگی 6 صبح راهی لوکیشن میشوید؟! این عدم برنامه ریزی از کجا آب میخورد؟!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)ضمن عرض معذرت و دلجویی از تمامی هموطنان مسیحی عزیزم، میرویم سراغ عکس بعدی.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)به پاشنه ی کفشِ کریم آق منگل که “مریم خوب نیست”. (بر اعصاب خود مسلط میشود)
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)دودکش خانه یک مقدار تنگ بود و بابانوئل امسال مجبور شد با آسانسور از پشت بام به پایین بیاید. البته خودش به خاطر کهولت سن امسال نتوانست بیاید و یکی از نوچه های تازه کارش را فرستاده است تا بدقول نشود. آرزوی سلامتی و بهبود داریم برای بابا نوئلِ عزیز!


خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ. آبرو و عزت هر انسانی جز در دستان خداوند نیست امیر جان. بگذار این ها زورشان را بزنند، این کاره نیستند ?
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)امروز زادروز استاد بهرام بیضایی است و این عکس هم کیک جشن هفتاد و هشتمین بهار زندگی پر بار ایشان است. شمع هایی که در غربت روشن می شوند چون برای شما نور می دهند تا اینجا هم گرما می رساند، الهی که تا همیشه ی ما، شمع وجودتان روشن باشد. داغ فقدان کیارستمی با عشق وجود شما تحمل می شود. عالیجناب شاید وقتی دیگر بیایید، همان وقتی که همه خوابیم!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)bizde size yillar boyünca sağlik ve mütlülük diliyoruz birlikte.

فکر کردی فقط خودت استانبولی بلدی سیاوش جان؟ نصف بچگی مان را در پس کوچه های تُرکسَتِ همسایه گذراندیم!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)پس از آپلود شدنِ این عکس از مهسا کامیابی، قرار شد از سال آینده در همه کشورهای جهان دیگر کریسمس جشن گرفته نشود و در این ایام عزاداری برگزار شود.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)چیزی شده شهرام جان؟ پدرمان چِکی سفته ای دست پدرت داشته که پاس نشده؟!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)دو بانوی دوست داشتنیِ سال های نوستالژیک برنامه کودک تلویزیون در کنار هم. بانو الهه رضایی و بانو گیتی خامنه در حال خارجگردی.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)آندو تیموریان عزیز به عنوان یکی از شناخته شده ترین مسیحیان کشورمان؛ با این پست به استقبال عید بزرگ کریسمس رفت. باز هم این روز و این عید را به همه هموطنان ارمنی و مسیحی خود تبریک عرض می کنم.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)سعید سهیلی این عکس از خود در کنار ناصر خان ملک مطیعی و علیرضا داوودنژاد را که مربوط به جشن روز ملی سینماست، با حدود 6 ماه دیلِی به اشتراک گذاشت. با این روند، جناب سهیلی در جشنواره فیلم فجر، عکس های مربوط به جشنواره تابستانیِ سینما را به اشتراک خواهد گذاشت، در ماه رمضان هم عکس های کریسمس را! خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)سلفی حسین ماهینی با دو خلبان پرسپولیسی در کابین پرواز. کاپیتان سمت راستی بدون شک پرسپولیسی است، ولی سمت چپی را مطمئن نیستم! در نمادی که نشان داده علامت سوال های زیادی وجود دارد!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)فرهاد جان جمله بسیار زیبا و تاثیر گذاری بود، فقط جسارتاً پول دکتر و دوا درمون و زهرمارِ آن عاشقِ چتر را کدام یکی قرار است بپردازد؟! در ضمن کسی که در چنین شرایطی دلیل خیس نشدن اش را نمیتواند بفهمد به نظر شما از لحاظ معیار های نُرمِ ضریب هوشی میتواند کیس خوبی برای رابطه و ازدواج باشد؟!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)حسام جان پا در کفش حمید معصومی نژاد نکن! کاری نکن جنارو گتوزو و جانلوکا زامبروتا را به جانت بیاندازد!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)سلفی شهروز ابراهیمی و نصرالله رادش در حال شب نشینی دوستانه.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)آفرین به سحر قریشی که با تاکیدِ ویژه روی کسره ی ک در کریسمس، از گرفتار کردن خود در یک اشتباه استراتژیک و نابود کننده جلوگیری کرد! اشتباهی که خیلی از عزیزان به دام آن افتادند!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)ترلان پروانه عکس کریسمسی نگذاشت تا جامعه سلبریتی های ایران را با شوکِ جدی رو به رو کند.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)کلا باید شور هر چیزی را در بیاوریم تا هلوگرامِ ایرانی بودن خود را پای آن چیز زده باشیم!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)عکس یادگاری امیر تتلو با زهرا نعمتی در فیزیوتراپی. امیدواریم قهرمان تیراندازی کشورمان روحیه خود را از دست نداده باشد، روی طلای توکیو حساب ویژه ای باز کرده ایم.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)گریم خسته امیر جعفری در “ساعت پنج عصر”ِ مهران مدیری. امیر جدید ترین بازیگر اضافه شده به این پروژه ی طنز است.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)عکس از استاد هوشنگ مرادی کرمانی خواسته بودید که جشن شب یلدای چلچراغ خیلی به موقع این خواسته ی شما را پاسخ داد. آرزوی سلامتی داریم برای قصه گوی دوست داشتنی شهر.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)علی جان سبیل خیلی به حالات و روحیه و صدای شما نمی آید. همان سه تیغه با کراوات خیلی شیک تر و ناز تر است. خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است،
وقت صورتحساب است، بدان می خندم!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)عکسی ناب و دیدنی از سال های رویایی فوتبال ایران، وقتی سه تا سه تا جوانان را به تیم های اروپایی ترانسفر می کردیم. رسول خطیبی، وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا در لباس هامبورگ. البته ادامه مسیر رسول با مهدی و وحید متفاوت بود و نتوانست به درخشش اش در آلمان ادامه دهد.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)جواد عزتی در نمایی از فیلم جدیدِ محمدحسین مهدویان، کارگردان جوان و آینده دار سینما که فیلم “ایستاده در غبار”ِ وی سال گذشته یکی از بهترین فیلم های پرده نقره ای بود. “ماجرای نیمروز” دارد برای جشنوراه امسال آماده می شود.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)ماهایا پطروسیان با این عکس از حضور خود در پروژه جدید فریدون جیرانی با نام “خفه گی” خبر داد. فیلمی که الناز شاکردوست و نوید محمدزاده بازیگران اصلی آن هستند. معلوم نیست جناب جیرانی چگونه قرار است از الناز و نوید در یک سطح بازی بگیرد. واقعاً کار بسیار سختی است!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)علیرضا حقیقی هم با این عکس، کریسمس را مِری گفت.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)دوستانی از جنس صداقت و مهربانی؟! واقعاً مجبورید برای هم لقب و عنوان دست و پا کنید؟! یک کلام بگو یک شب خوب کنار دوستان عزیزم، چه ایرادی دارد؟!
سمیرا حسینی، غزل عبدی، حدیثه سادات تهرانی و مریم خدارحمی.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)این هم از کریسمس احسان خواجه امیری و پسرش ارشان.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)جناب عرب نیا با این عکس عجیب به گرامی ها، عزیزان، عزیزان و یاران خود، درود گفتند.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)جدید ترین سلفی سپهر حیدری در کنار همسرِ پرفکت و الماس زندگی اش… دیگر توان خواندن ادامه کپشن را ندارم. چند دقیقه بروم یک جایی و سریع برگردم.


خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)سلفی کریسمسی بابک جهانبخش در کنار یک بابانوئلِ فِیک.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)جعفر پناهی و بانو پوری بنایی در مسیر کرمان برای حضور در مراسم یادبود قربانیان زلزله مرگبار بم. از جزئیاتِ ماجرا چنین برمی آید که بانو بئایی برخلاف گذر سال ها، دِلی کاملاً جوان دارند!
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)این هم از بابا حمید نوئل نژاد.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)عکس خوش حس و حالِ سوگل طهماسبی، بازیگر بی حاشیه و خوش حس و حال سینما و تلویزیون در هوای عالی شمال.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)این هم از شیرین کاریِ حسن اسدی در ارگ کریم خان شیراز.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)شهره سلطانی خوب میداند که جشن کریسمس در گرجستان با مراسم ویژه و تخفیف های شگفت انگیزی همراه است، لذا به سوی این کشور شال و کلاه کرده.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)وقتی در حال گردش در نیزار های آفریقای جنوبی هستی که در یک کنار برکه با سه جوان و یک تمساح رو به رو می شوی.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)عکسی لو رفته از شنل قرمزی و سفید برفی در یکی از اتاق های تماشاخانه پالیز.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)با این عکس از هانیه توسلی در نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” به کارگردانی کیومرث مرادی مطلب امروز را هم به پایان میبریم. ممنون از همراهی تان.
خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

 

برترین ها

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید