طالع بینی هفتگی عشق (چهارم تا یازدهم شهریور)

بازدیدها: 235

بدونیم طالع بینی این هفته رو که مصادف شده با اوایل ماه شهریور به شهریوری های عزیز که افرادی سخت کوش، کامل و بی نقص و واقع بین هستن تقدیم میکنه. با هم همراه باشیم تا ببینیم این هفته سیارات چه اتفاقاتی رو برامون به ارمغان میارن.


طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

بدون شک این هفته برای شما هفته عشق است. اگر مجرد هستید سیارات در هیاهوی فراهم آوردن یک رابطه عاشقانه جدید برای شما هستند. مریخ هم اکنون در بخش عشق واقعی نشانه شما قرار گرفته و به شما کمک می کند مشتاقانه عشق را دنبال کنید. خورشید گرفتگی هم به طور همزمان این بخش از نشانه شما را روشن کرده و خبر از آمدن فردی جدید به زندگی شما می دهد. با ملحق شدن ونوس به مریخ به شما اطمینان می دهم که عشق شیرینی را تجربه خواهید کرد.


طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

بالاخره تصمیم می گیرید زندگی مشترک تان را با هم شروع کنید و اکنون بهترین زمان برای این کار است. اگر مجرد هستید و در حال آشنایی با شخصی هستید تصمیم می گیرید که او را هر چه زودتر به خانواده معرفی کنید. از طرفی تایید خانواده برای شما بسیار مهم است و دوست دارید بدانید آیا انتخاب تان مورد تایید آن ها هست یا خیر. نگرانی به خودتان راه ندهید چون محبوب شما مورد تایید آن ها قرار می گیرد.


طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

این هفته تمام تمرکز شما روی عشق است. صحبت ها، افکار و تصمیم گیری ها حول مسائل عاشقانه می چرخد. خوشبختانه به نظر می رسد می خواهید تغییرات مثبتی در این مقوله از زندگی تان ایجاد کنید. شما و محبوب گفتگوهای شیرینی درباره زندگی عاشقانه تان خواهید داشت و تصمیماتی درباره زندگی آینده تان خواهید گرفت.


طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته زحل سیاره حاکم بر بخش روابط عاشقانه طالع شما که ماه ها بود حرکت عقب نشینی داشت به حرکت مستقیم تغییر مسیر می دهد. بنابراین اهداف عاشقانه را دنبال می کنید و توانایی رسیدن به آن ها را هم دارید. سعی کنید انعطاف پذیر باشید زیرا به نظر می رسد ونوس با اورانوس درگیر شده و ممکن است اتفاق غیر منتظره ای در زندگی تان در پیش رو باشد.


طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

این هفته هفته درخشش شماست. مریخ هم اکنون در نشانه شما در حرکت است و به شما انگیزه و اراده برای دنبال کردن اهداف تان از جمله اهداف رابطه ای می دهد. این روزها کلید موفقیت تان این است که تا زمانی که چیزی را می خواهید متوقف نمی شوید. خورشید گرفتگی و ورود ونوس به نشانه شما بهترین طالع را برای شما ساخته است.


طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این روزها دوست دارید تجربیات رمانتیک بی نظیری را با محبوب داشته باشید و برای رسیدن به آن باید خودتان را از آشفتگی های روزمره زندگی دور کنید. این هفته بهترین زمان برای خلوت کردن با محبوب در مکانی خلوت و آرام است که روحتان را آرام می کند و این اجازه را به هر دوی شما می دهد که دوباره به هم وصل شوید.


طالع بینی هفتگی عشق

مهر

این هفته لذت بخش ترین روزها را در زندگی اجتماعی خود تجربه خواهید کرد. با وقت گذراندن با دوستان تان با افراد جدیدی آشنا می شوید که باعث می شوند از لحظات زندگی خود لذت بیشتری ببرید. هم اکنون به عشق و مسائل عاشقانه اصلا فکر نمی کنید چون از وضعیت کنونی زندگی تان بسیار راضی و خرسند هستید. اما با این وجود باز هم عشق ناخودآگاه و کاملا اتفاقی وارد زندگی تان می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

به دلیل مسائل کاری پیش آمده فرصت رسیدن به زندگی عاطفی خود ندارید. اخیرا متوجه شده اید شخصی که با او ارتباط کاری دارید به شما علاقمند شده است اما سعی می کنید او را نادیده بگیرید و به احساستان توجه نمی کنید. دو حالت دارد یا آن شخص ایده آل شما نیست یا این که ارزش به خطر انداختن زندگی حرفه ای تان را ندارد. شما اولویت های دیگری هم دارید.


طالع بینی هفتگی عشق

آذر

مسائل عاشقانه برای شما بیشتر جنبه معنوی پیدا کرده است. احساس می کنید باید همراه با محبوب افق ذهنی و جسمی تان را گسترش دهید و به چندین روش این کار را انجام می دهید. برای شروع هر دو در یک کلاس شرکت می کنید و برنامه بعدی تان یک سفر بین المللی است. برنامه یک سفر خارجه میتواند تجربه رمانتیکی باشد.


طالع بینی هفتگی عشق

دی

ونوس در بخش روابط مشترک شما قرار گرفته است و این روزهای آخر حضور او در نشانه شماست که آرامش زیادی را برای شما فراهم می کند. در اواخر هفته در بخش خانه و خانواده به اورانوس ملحق می شود. شخصی در خانواده باعث ایجاد مشکل بین شما و همسرتان می شود و این شرایط همسرتان را آشفته خواهد کرد. کمی هم برای عشق جا بگذارید این وضعیت گذراست.


طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

خورشید گرفتگی در بخش روابط مشترک تان دیده می شود که مسیر روابط تان را به کلی تغییر می دهد. اگر هم اکنون در رابطه ای هستید وارد یک افق فکری کاملا جدید می شوید و این شامل تصمیم گیری شما برای بچه دار شدن یا تمرکز روی ایجاد عشق و رابطه بهتر است.اگر با شخصی در حال آشنایی هستید طی چند هفته آینده تصمیم به ازدواج می گیرید.


طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

ونوس تا اواخر هفته در بخش روابط عاشقانه شما باقی مانده است اما آخرین روزهای حضور او در نشانه شما با کمی بی ثباتی همراه است. در روز پنجشنبه ونوس با اورانوس مواجه می شود در نتیجه متوجه می شوید فردی که نسبت به او علاقمند بودید برای شما ارزش واقعی قائل نیست و از شما سواستفاده مالی یا جنسی می کند. به هیچ وجه خودتان را سرزنش نکنید مهم این است که زودتر این را تشخیص دادید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید