پورشه مدل 939، طرحی دیدنی برای آینده‌ (عکس)

بازدیدها: 156

 

تصاویر و ویژگی های بسیار جذاب خودروی پورشه 939 را در این بخش از سایت نازوب دنبال می کنید.

 

آرتور نوستاس، طراح مستقل، به‌تازگی تصاویر رندری از خودروی پورشه RSR 939 در فضای مجازی منتشر کرده است. اگرچه طرح اولیه‌ی او به رنگ سفید و با جزئیات خاص خودروهای مسابقه‌ای منتشر شده است؛ اما این طرح اکنون با استقبال کاربران مختلف مواجه و با رنگ‌های متنوع و استاندارد، بازنشر شده است.

 

هرچند خودروهایی که به‌صورت گرافیکی توسط افراد مستقل طراحی می‌شوند معمولا فانتزی، آینده‌نگرانه و غیر قابل تولید هستند؛ پورشه مدل ۹۳۹ با ظاهری جذاب و الهام گرفته از زبان طراحی پورشه، منطقی و قابل تولید به نظر می‌رسد.

پورشه مدل 939، طرحی دیدنی برای آینده‌ (عکس)

این طرح با شیشه‌ی تیره منتشر شده است که نشان از فقدان الگوی خاص در کابین و فضای داخلی دارد. قرار دادن اگزوزها روی سقف هم ابتکار جالبی است که البته به‌ دلیل قوانین و استانداردهای موجود، برای هیچ خودروسازی قابل قبول نخواهد بود. علاوه بر این، استفاده از سیم نگهدارنده برای سپر جلو، معمولا در خودروهای کلاسیک آمریکایی دیده می‌شود و با اصالت پورشه در تضاد است.

پورشه مدل 939، طرحی دیدنی برای آینده‌ (عکس)

در قسمت چراغ‌ها، این خودرو شباهت چندانی به پورشه ۹۱۱ ندارد؛ اما می‌توان رگه‌هایی از مدل ۹۱۸ در آن پیدا کرد. از نمای جانبی، شباهت طرح بدنه با ۹۱۱ بیشتر است. در مدل‌های واقعی؛ هواکش‌های بغل برای تغذیه‌ی پیشرانه‌ی پورشه ضروری هستند که این بخش در طرح ۹۳۹ نیز وجود دارد.

 

پورشه مدل 939، طرحی دیدنی برای آینده‌ (عکس)پورشه مدل 939، طرحی دیدنی برای آینده‌ (عکس)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید