طالع بینی هفتگی عشق (هجدهم تا بیست و پنجم اسفند)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

این هفته احساس می کنید باید نسبت به هر چیزی سکوت اختیار کنید حتی نسبت به احساس عمیقی که به شخص خاصی دارید. این نیاز به سکوت نه برای تظاهر بلکه برای تامل است. تصمیم گرفته اید به بررسی دقیق احساسات و انگیزه های خود بپردازید تا بیشتر با مفاهیمی چون عشق بلاشرط و بخشش همساز و هماهنگ شوید. اگر در رابطه ای هستید که نفس تان اجازه نمی دهد عشق بلاشرط و بخشش را تجربه کنید این هفته نقطه عطفی در ذهنیت شما بوجود می آید با آن مبارزه نکنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

اگر مدتی است احساس پوچی می کنید این هفته تغییرات چشمگیری در زندگی شما ایجاد می شود. احساس می کنید از کما بیدار شده اید و زندگی تان بسیار کوتاه است. این احساسات به علت حضور اورانوس در نشانه شماست که در مسیر حرکتش تمام زندگی تان را تحت تاثیر قرار می دهد. با این وضعیت نجنگید  برای تغییر تلاش کنید خودتان را بیشتر بشناسید تا بتوانید یک رابطه واقعی برقرار کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

احساسات تان را پنهان کرده و ابراز نمی کنید تصورتان این است که برای پذیرفته شدن باید این کار را انجام دهید اما با این کار تنها از دیگران دورتر می شوید. اگر همین رفتار را در رابطه ای که دارید نشان دهید دچار رنجش و ناامیدی می شوید. وقتی خودتان را نشناسید و یا قبول نداشته باشید در رابطه چیزی به جز پشیمانی نخواهید داشت. اگر شریک عاطفی تان همه شرایط شما را نپذیرفته است باید هدف تان را از رابطه ای که در آن هستید مشخص کنید در غیر اینصورت حس پذیرفته نشدن باعث از بین رفتن رابطه می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

به همراه شریک عاطفی تان برنامه خاصی چیده اید که یک رویای مالی را با آن به حقیقت می پیوندید. شاید می خواهید یک بیزنس جدید را با هم شروع کنید یا این که تصمیم دارید تا جایی که می توانید پس انداز کنید و پول کمتری خرج کنید. اگر مجرد هستید احساس می کنید باید وارد گروه های اجتماعی جدید شوید زیرا در گروه دوستان و یا شرایطی که اکنون در آن هستید امکان پیدا کردن عشق وجود ندارد. با تغییر در زندگی اجتماعی به نتایج خوبی خواهید رسید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

در زمینه شغلی یک فرصت ناگهانی شما را شگفت زده کرده و باعث پیشرفت تان می شود. این هفته بهتر است قبل از هر تصمیم مهمی با شریک عاطفی خود مشورت کنید. احساس می کنید به اهداف تان نزدیک هستید و شریک عاطفی تان تنها کسی است که در این مسیر می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به موفقیت های سازنده تری برسید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته در رابطه با زندگی عاشقانه گیج و سردرگم هستید. ماه نو وارد بخش روابط طالع تان شده است و فرصت های زیادی را پیش روی شما قرار می دهد به طوری که نمی دانید چگونه باید از این فرصت ها استفاده کنید. خورشید به سیاره نپتون ملحق شده است و کمی شما را نسبت به محبوب سردرگم کرده است. به طوری که نمی توانید با او به خوبی ارتباط برقرار کرده و یا به حرف هایش گوش دهید. اگر می خواهید در جهت بهتر شدن رابطه تلاش کنید این هفته بهترین زمان است.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

این هفته در رابطه دچار یکنواختی شده اید و باید تلاش کنید رابطه را از این حالت یکنواختی در بیاورید. به جای این دنبال مقصر باشید با او در رابطه با این مسئله صحبت کنید و دنبال راه حل باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

اورانوس سیاره تغییر ناگهانی وارد بخش روابط طالع تان شده و برای مدت ها همانجا باقی خواهد ماند. به همین خاطر اتفاقات زیادی در رابطه شما رخ خواهد داد به طوری که حتی نمی توانید آن ها را پیش بینی کنید. به نظر می رسد اتفاقات بزرگی قرار است در زندگی شریک عاطفی شما رخ بدهد اگر می توانید او را حمایت کنید در غیر اینصورت زندگی را برای او سخت خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

این هفته زندگی عاشقانه شما به پایان می رسد اما این خبر چندان هم بد نیست زیرا با به پایان رسیدن این رابطه از سردرگمی ها، مثلث های عشقی، تمام کردن ها و شروع کردن های پی در پی و این که ندانید چه جایگاهی در رابطه دارید خلاص می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

آیا آماده هیجان در زندگی عاشقانه خود هستید؟ اورانوس سیاره تغییرات ناگهانی وارد بخش روابط عاشقانه طالع تان شده و تصمیم گرفته است تا ۵ سال آینده در همین بخش طالع تان بماند. فرصت های خوبی که در مسیر زندگی عاشقانه تان قرار می گیرند را نادیده نگیرید. نا امیدی را کنار گذاشته و آن ها را بپذیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

دیگر نمی توانید به محبوب آنطور که باید تکیه کنید. در واقع او بیشتر مشکل ایجاد می کند تا این که در پیدا کردن راه حل کمک تان کند. وقتش رسیده است که به ریشه مشکلات رابطه فکر کنید. اگر در رابطه احساس امنیت نمی کنید باید به فکر تغییر باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این هفته رابطه شما در معرض اغتشاش و نا آرامی است بنابراین باید هنگام صحبت کردن با محبوب بسیار مراقب باشید. عطارد سیاره حاکم بر بخش های روابط عاشقانه و رابط خانوادگی طالع تان در نشانه شما حرکت عقب نشینی دارد. این دو بخش دائم تحت تاثیر نوع حرکت سیاره عطارد هستند. این هفته هر چیزی که می گویید و هر چیزی که به زبان نمی آورید روی زندگی و روابط شما تاثیر می گذارد. به گفتگو با شریک عاطفی تان ادامه دهید اما مراقب باشید که اشتباه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *