طالع بینی هفتگی عشق (یکم تا هشتم دی)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته روزهای بسیار شادی خواهید داشت. سیاره حاکم بر نشانه شما مریخ در بهترین زاویه نسبت به سیاره پلوتو قرار گرفته و به شما کمک می کند تمام تلاش تان را برای رسیدن به خواسته های تان به کار ببرید. به علت حضور خورشید و اورانوس در نشانه شماست  که می توانید به بهترین شکل احساسات تان را ابراز کنید به طوری که کمتر کسی می تواند شما را نادیده بگیرد.

اردیبهشت

این هفته حتی اگر بخواهید هم نمی توانید احساسات تان را پنهان کنید. ماه کامل در بخش روابط نشانه شما خانه کرده است و ماه گرفتگی کمک می کند گرم تر و دوستانه تر با محبوب گفتگو داشته باشید. البته ممکن است در گفتگوهایی که از قبل پیش بینی نکرده بودید کمی بیش از حد احساساتی رفتار کنید و هر چیزی که به زبان می آورید از صمیم قلب است.

خرداد

محبوب به شما کمک می کند از محدوده امن خود بیرون بیایید و با روحیه ماجراجویانه  بیشتر به دنبال تجربیات جدید بروید. همراه با او به سوی آینده ای می روید که تا به حال تجربه نکرده بودید.

تیر

این هفته بیش از حد احساساتی می شوید  به طوری که از عهده کنترل احساسات تان برنمی آیید حتی نمی توانید علتش را بفهمید. می دانید که همه چیز از روی احساس است اما نمی توانید با استدلال منطقی توجیه یا تفسیرش کنید. در کل باید بگویم که عقل و منطق هیچ تناسبی با مسائل عاطفی ندارد.

مرداد

این هفته به علت حضور خورشید در بخش های رومنس و سرگرمی طالعتان با سورپرایزهای زیادی از طرف محبوب مواجه خواهید شد. ممکن است محبوب بخواهد با شما وارد زندگی مشترک شود و البته شما هم از این درخواست او استقبال خواهید کرد. در هر صورت او شما را وارد یک زندگی ماجراجویانه می کند آمادگی این تغییرات را داشته باشید.

شهریور

این هفته در رابطه با محبوب بسیار خوش بین هستیدو فقط مثبت ها را می بینید و این ذهنیت مثبت را با او در میان می گذارید. گفتگوهایی که با هم دارید به قدری عاشقانه و محبت آمیز است که احساس می کنید در افسانه های عاشقانه قرار گرفته اید.

مهر

محبوب به طور غیر منتظره ای یکی از رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند و از این اتفاق بسیار شگفت زده و خوشحال خواهید شد و او را بهترین مشوق زندگی خود می دانید. چیزی که باعث شده او با دیگران تفاوت داشته باشد این است که به موفقیت های شما اهمیت می دهد. اگر مجرد هستید فقط به خوشگذرانی و تفریح با دوستان تان فکر می کنید و حتی ممکن است در همین دورهمی های دوستانه با فرد مناسبی آَشنا شوید.

آبان

این هفته هر دو تصمیم گرفته اید فقط جنبه های مثبت همدیگر را ببینید و به قدری از رابطه رمانتیک خود لذت می برید که گویی بال در آورده اید. ونوس سیاره عشق وارد نشانه شما شده و در بهترین زاویه نسبت به نپتون قرار گرفته است. این دو سیاره یک رابطه عاشقانه بی نظیر برای شما فراهم کرده اند.

آذر

از رابطه ای که اکنون در آن هستید بسیار رضایت دارید و با بیان کردنش به او اجازه می دهید از احساس شما آگاه باشد. این هفته قدرت عشق را در رابطه احساس خواهید کرد و از گفتگوهای دو نفره خود لذت خواهید برد.

دی

ماه کامل در بخش روابط طالعتان وعده یک هفته عاطفی را به شما می دهد. او به قدری به شما علاقمند است که هرگز نمی خواهد شما را از دست بدهد و حتی باید به او اطمینان بدهید که برای همیشه در کنارش خواهید ماند و به او احساس امنیت بدهید.

بهمن

با فردی که در مرحله آشنایی هستید گفتگوهای بسیار طولانی خواهید داشت و از گفتگو با او لذت خواهید برد. اگر مجرد هستید این هفته از طریق دوستان تان با فردی آشنا خواهید شد.

اسفند

ماه کامل در بخش عشق واقعی طالعتان قلبتان را سرشار از احساسات خواهد کرد. اگر در یک رابطه متعهد هستید جای خالی بچه را در خانه احساس خواهید کرد اگر هم در حال آشنایی با فردی هستید تصمیم می گیرد زیر یک سقف رفته و زندگی مشترک را با هم شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *