طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم مرداد)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته زندگی عاشقانه هیجان انگیزی دارید. دوست دارید وارد یک رابطه متعهد و متعادل شوید و برای به دست آوردن این رابطه هر کاری که از دستتان بر بیاید انجام می دهید. در رابطه محافظه کارانه عمل می کنید و چیزی هست که از آن می ترسید. به علت ماه گرفتگی در بخش عشق واقعی طالعتان و برخورد آن با عطارد که در حال عقب نشینی است احتمال این که با عشق سابقتان دوباره ارتباط برقرار کنید و از نو رابطه را شروع کنید زیاد است.

اردیبهشت

این هفته هیچ چیزی در زندگی شما به خصوص در زندگی عاشقانه ثابت و پایدار نیست. با تغییر جهت اورانوس در نشانه شما یکی از مسائل زندگی تان تغییر جهت می دهد. در مسائل رابطه ای ممکن است این تغییر یک شکست و یا یک شروع دوباره باشد. به طور کلی با حضور اورانوس این هفته هیچ چیز غیرقابل دسترسی در زندگی شما وجود ندارد.

خرداد

اگر مجرد هستید این هفته بعد از کمی تاخیر در جستجوی چیزی خواهید بود. ونوس وارد خانه عشق طالعتان شده و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. ونوس حول زحل می چرخد و در شما حس آسیب پذیری و ناامنی ایجاد می کند. ممکن است با فردی ملاقات داشته باشید اما بسیار محافظتی عمل می کنید. در خط کشیدن دور او عجله نکنید چون خیلی زود متوجه می شوید که بیش از حد محتاطانه عمل می کردید.

تیر

محبوب با انتقادهایش شما را نا امید کرده است. شاید زیاد نسبت به مسائل خوش بین نباشد شاید هم از آن دسته آدم هایی است که بی دلیل به همه چیز گیر می دهد. هر چه که هست منفی گرایی های او شما را خسته کرده است. اما خوشبحتانه اواخر هفته مثبت گرایی های شما روی او تاثیر گذاشته و دیدگاه او را نسبت به همه چیز تغییر می دهد.

مرداد

خورشید گرفتگی در نشانه شما یک انرژی جدیدی را وارد زندگی تان می کند و یک تغییر غیرمنتظره باعث رشد شما می شود. باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. باید تمام مسائل فرسوده و کهنه را دور بریزید تا درجه موفقیت برسید.

شهریور

این هفته در رابطه با عشق و مسائل عاشقانه کاملا منفی هستید. کاملا متقاعد شده اید که قرار نیست عشق در زندگی تان اتفاق بیفتد زیرا عشق واقعی وجود ندارد. شاید به خاطر مسائل گذشته باشد. شاید با کسانی وارد رابطه شده اید که از شما سواستفاده کرده اند. با تمام این وجود نباید رابطه ای که ممکن است زندگی تان را تغییر دهد نادیده بگیرید.

مهر

ونوس این هفته وارد نشانه شما می شود و تا اواسط ماه آینده در جای خود باقی می ماند. چه مجرد باشید چه متاهل توجه زیادی از دیگران دریافت می کنید. این هفته نگرشی کاملا منفی نسبت به عشق دارید و قلبتان پر از شک و احساس نا امنی است. نگران نباشید این احساس همیشگی نیست.

آبان

در رابطه با عشق و مسائل عاشقانه حس زندانی بود ن به شما دست می دهد. شاید به این خاطر باشد که وابسته شخصی شده اید که نمی توانید با او بمانید. شاید هم در موقعیتی هستید که مجبورید رابطه خود را مخفی کنید. دلیلش هر چه که باشد این هفته از رابطه ای که در آن هستید منفعت می برید. از رابطه پنهانی خسته شده اید و به دنبال راهی برای تغییر این وضعیت هستید.

آذر

دوستانتان در رابطه با نگرانی های زندگی عاشقانه به شما کمک می کنند. این نگرانی ها ممکن است فقط در تصورات شما باشد. شاید هم از کاه کوه ساخته اید. هر چه که باشد دوستان تان به شما کمک می کنند این نگرانی ها را دور بریزید. احساس می کنید در رابطه فقط شما عشق می دهید. اگر نظر دوستان تان این است که رابطه از حالت تعادل خارج شده است به توصیه آن ها گوش دهید و کاری برای خل مشکل بکنید.

دی

در زندگی حرفه ای همه چیز رو به راه است اما در زندگی عاشقانه اینطور به نظر نمی رسد. احساس می کنید در تمام جنبه های زندگی عالی هستید به جز رابطه. شاید به این خاطر است که نظرتان نسبت به همه چیز استراتژیک است. از آن دسته افرادی هستید که تا به قله کوه نرسید دست بردار نیستید. اما متاسفانه در زندگی عاشقانه آنچنان که باید موفق نیستید چون عشق و استراتژی دو عنصر کاملا متفاوت هستند که نمی توان آن ها را با هم ترکیب کرد.

بهمن

زندگی شما به سوی سطح جدیدی در حرکت است اما باید قبل از هر چیزی از نظر ذهنی آماده باشید. خورشید گرفتگی در خانه تعهد شروع تازه ای را برای شما و محبوب به ارمغان می آورد. با فردی که مدت ها در ارتباط بودید تصمیم به تشکیل یک زندگی مشترک می گیرید.

اسفند

در رابطه دچار ترس شده اید و از این که رابطه عمیقی را با محبوب برقرار کرده اید می ترسید. درباره این ترس ها با دوستان تان مشورت نکنید چون ممکن است حس ترس را در شما بیشتر کنند. فقط باید خودتان این احساس ترس را ارزیابی کنید. در واقع هیولایی که برای خودتان ساخته اید اصلا وجود ندارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

سلامت

تبلیغات