طالع بینی هفتگی عشق (پنجم تا دوازدهم اسفند)

این هفته نیز همراه با طالع بینی عشق بدونیم از اتفاقاتی که ستارگان در زندگی عاشقانه شما رقم زده اند بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

مدت هاست به کسی فکر می کنید که نمی توانید او را به دست بیاورید. این هفته غرق در دنیای خیالی خود می شوید و دوست ندارید وارد دنیای واقعی شوید و در موقعیتی وارد شوید که باید باشید. واقع بین باشید. از چه چیزی می ترسید؟ آیا می ترسید باز هم ضربه روحی ببینید؟ به همین دلیل ترجیح می دهید در همان توهمات خیالی خود باقی بمانید تا این که وارد یک رابطه واقعی شوید. به واقعیت فکر کنید و آن را با ایده آل های رمانتیک خود وفق دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

این هفته در مسائل عاشقانه رویاها به واقعیت می پیوندد و به تمام آرزوهایی که در رابطه با محبوب خود دارید می رسید. اگر مجرد هستید عشقی رویایی وارد زندگی تان می شود و اگر متاهل هستید همسرتان جذب شما می شود به طوری که احساس می کنید وارد یک عشق افسانه ای شده اید. اگر مدت هاست با فردی آشنا می شوید و منتظر هستید عشقی ناپایدار با او بسازید این هفته این اتفاق می افتد. پس مراقب خواسته های عاطفی و رمانتیک خود باشید چون این هفته به تمام آن ها می رسید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

این هفته زندگی عاشقانه شما با اهدافتان مغایرت دارد. یک پیشنهاد شغلی به شما شده و بابت این موضوع بسیار خوشحال هستید اما متاسفانه محبوب به اندازه شما خوشحال نیست و حتی این خبر خوب برای او آزاردهنده است. شاید هم موفقیت های شما باعث حسادت او شده است. احساس می کنید او در اهدافتان شما را پشتیبانی نمی کند.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته به تمام ایده آل های معنوی در رابطه می رسید. هر دو تصمیم می گیرید به یک کلاس روحانی مذهبی بروید تا به ارتباطی عمیق تر برسید. عشقی بلاشرط و سرشار از صمیمیت و سرسپردگی که هر دو به دنبالش بودید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

همه چیز در رابطه خوب پیش می رود و تنها چیزی که کهکشان از شما می خواهد این است که شک را کنار بگذارید. این هفته در زمان کارهایی که انجام می دهید دقیق باشید. اول هفته زمان خوبی برای نشان دادن اشتیاق درونی است اما روزهای دیگر نتیجه خوبی نخواهد داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

وارد یک هفته رمانتیک شده اید. ونوس وارد بخش روابط طالع شما شده و تا ماه آینده همانجا خواهد ماند. ونوس سیاره عشق بلاشرط نپتون را در برمیگیرد و عشقی مقدس به رابطه شما می دهد و به قدری برای هم ارزش و احترام قائل هستید که نقص های فردی کوچک ترین اهمیتی ندارند. شما جسم یا شخصیت همدیگر را نمی بینید بلکه روح همدیگر را می بینید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

با فردی وارد رابطه شده اید و از این رابطه کاملا رضایت دارید اما گاهی اوقات سردرگم می شوید و نمی دانید از این رابطه چه چیزی می خواهید. به همین دلیل به هیچ نتیجه ای نمی رسید حداقل در این هفته.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

شما این هفته در مسائل عاطفی یکی از خوش شانس ترین ها هستید. ونوس وارد بخش عشق نشانه شما شده و از رابطه عاشقانه شما حمایت می کند. اگر هم مجرد هستید به عشقی که انتظارش را داشتید می رسید. ونوس و نپتون همزمان در بخش عشق واقعی نشانه شما قرار گرفته اند و این یعنی به حقیقت پیوستن رویاها. تنها چیزی که نیاز دارید باورتان است.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

این هفته هر چه بیشتر برای بهتر شادن حال خودتان به محبوب نزدیک تر شوید ناامیدتر می شوید. شاد کردن شما و مبارزه با ناامیدی های شما وظیفه او نیست. احساس می کنید او به اندازه ای که شما به او نیاز دارید با شما ارتباط برقرار نمی کند و مشکلاتش را با شما درمیان نمی گذارد. کمی فکر کنید شاید مشکلی دارد که مسائل خانه در مقایسه با آن هیچ باشد. به او نشان دهید که چقدر برای شما مهم است.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

فکر نکنید که محبوب از افکار، رویاها و احساسات درونی شما با خبر است. این توقع زیادی است که او باید ارتباط تله پاتی با شما داشته باشد. به جای این فکرها رودررو با او درباره چیزهایی که روحتان را شاد می کند صحبت کنید. این کار رابطه شما را بهتر می کند و شما را به تمام آرزوها و اهدافتان می رساند.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

درست زمانی که می خواهید عشق جدیدی را تجربه کنید یکی از دوستانتان اعتماد به نفس تان را زیر صفر می برد. نیت های شوم او را بشناسید. آیا او نگرانتان است و فکر می کند این شخص مناسب شما نیست؟ یا این که می خواهد خودش را به این فرد نزدیک کند؟ بیشتر مراقب باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این هفته یک معجزه رمانتیک را تجربه خواهید کرد. مثل این که عصای سحرآمیز را دست گرفته اید و با اشاره به هر کسی او را مجذوب خودتان می کنید. ونوس و نپتون وارد نشانه شما شده و عشق را به زندگی شما دعوت کرده اند. چه مجرد باشید و چه متاهل به تمام انتظارات عاطفی خود می رسید. اگر قرار است کسی وجود داشته باشد که به زندگی رویایی اش برسد آن شخص شمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *