طالع بینی هفتگی عشق (یازدهم تا هجدهم آذر)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

این هفته علاقه زیادی به سفر و سیاحت نشان می دهید. حتی اگر زندگی شادی هم داشته باشید باز هم دوست دارید به سفر بروید و از زیبایی شهرهای دیگر لذت ببرید. ممکن است همسرتان آمادگی رفتن به سفر را نداشته باشد اما دعوت شما را رد نمی کند. اگر مجرد هستید همین سفرهای اکتشافی یک فرصت رمانتیک استثنایی برای شما بوجود می آورد.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

هنگامی که شما و همسرتان تصمیم دارید روی مدیریت کارها و مهارت هایتان کار کنید کمی متفاوت فکر کنید. اخیرا مسئله ای را نادیده می گرفتید که اکنون برای هر دوی شما ارزشمند شده است. در رابطه با برخی مسائل مالی با هم توافق نداشتید ولی از امروز راه حل های کاربردی برای آن ها پیدا می کنید. فقط سعی کنید تقصیر را به گردن همدیگر نیندازید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

واضح است که تصمیم دارید یک گفتگوی جدی با همسرتان داشته باشید اما الان برای این کار مناسب نیست چون ممکن است نتوانید کلمات را درست جمله بندی کنید و دچار سوءتفاهم شود. به جای گفتگو تصمیمات مهم تری بگیرید. چه بهتر که از کنار هم بودن لذت ببرید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

اخیرا با فردی آشنا شده و شدیدا به هم علاقمند شده اید و این روزها سعی می کنید ارتباط روحانی عمیق تری با او برقرار کنید. بنابراین به دیدگاه های فلسفی و مذهبی یکدیگر احترام گذاشته و در جهت متعالی ساختن آن تلاش می کنید. اگر مجرد هستید فردی را ملاقات می کنید که در جستوی علایقی مشابه علایق شماست. به شخصی که در کلاس یا در محیط کار کنارتان نشسته است حواستان باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

این هفته برای شما هفته ای رمانتیک خواهد بود. خودتان را وسط دوراهی می یابید که آیا به همسر سابقتان فرصتی دوباره بدهید یا نه؟ او دوباره بازگشته است و تمام احساسات و زخم های شما به یکباره سر باز زده اند. از یک طرف می خواهید به همین زندگی سالمی که پیش گرفته اید ادامه دهید اما از طرف دیگر دچار شک و تردید هستید. نیازی نیست برای تصمیم گیری عجله کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

دوست دارید درباره آرزوها و رویاهای تان با محبوب صحبت کنید و او به شما برای رسیدن به آن ها کمک کند. این هفته محبوب شما مشوق خوبی برای شما نیست اما با این وجود باز هم به شما کمک می کند عزمتان را جزم کنید تا فرصت ها را از دست ندهید. یکی از اهداف مشترکتان را پیدا کرده اید و این خبر خوبی است. پیشنهاد ازدواجی که از طرف یکی از اعضای خانواده تان به شما می شود را نپذیرید چون فاجعه ای در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

این هفته حرف های احساسی زیادی برای گفتن به همدیگر دارید. مشکل اینجاست که هر چه به زبان می آورید اشتباه برداشت می شود. به دلیل تردیدهای دائمی که دارید به سختی می توانید با هم به توافق برسید. به دلیل این که نمی خواهید همسرتان آزرده خاطر و پریشان شود ذهنیت تان را در رابطه با جایگاه خودتان تغییر می دهید. به همین محبوب را از خودتان نا امید می کنید. اگر مجرد هستید نمی دانید به قرار ملاقات با فرد خاصی بروید یا نه. خودتان را نگران نکنید این فقط یک قرار ملاقات برای آشنایی است.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

عشقی رویایی وارد زندگی شما می شود و جسی رمانتیک در قلب شما ایجاد می کند.سیاره مشتری به سیاره نپتون در بخش عشق واقعی نشانه شما متصل می شود. این اتصال زندگی شما را جادو می کند. پس آمادگی داشته باشید چون قرار است شگفت زده شوید. اگر مجرد هستید اکنون بهترین زمان برای این است که وارد جامعه شوید و در گروه های هنری، موسیقی و هر کار جذاب دیگری شرکت کنید. این ها مکان هایی هستند که می توانید در آن نیمه گمشده تان را پیدا کنید. اگر هم در رابطه ای هستید احساس خوشبختی می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

در روز جمعه ونوس وارد نشانه شما می شود و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. همین روزهاست که احساس می کنید بسیار زیبا هستید و بدون هیچ تلاشی می توانید دیگران را به خودتان جذب کنید. خبر بد طالعات حضور ماه کامل در بخش روابط عاشقانه طالعتان است که باعث می شود نسبت به رابطه تان کمی متزلزل شوید و چیزهایی که تا کنون نمی دیدید به چشمتان بیایند.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

به شخص علاقمند هستید و فقط خودتان این راز را می دانید. اما نمی دانید که آیا او هم همین احساس را به شما دارد یا نه؟ یک روز سیگنال هایی از همین شخص دریافت می کنید که او هم به شما علاقمند است و روز دیگر مثل این که اصلا شما را نمی بیند. این وضعیت هم شما را گیج و سردرگم می کند و هم به اعتماد به نفس شما آسیب می رساند. چنانچه احساس کرده اید او حسی به شما ندارد رهایش کنید شما مستحق بهترین ها هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

اگر مجرد هستید سعی کنید چیزهای جدیدی را تجربه کنید و با آدم های جدید آشنا شوید. این هفته بهترین زمان برای آشنایی با یک فرد مناسب است پس این کار را به تعویق نیندازید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

همسرتان سعی دارد توصیه هایی به شما در رابطه با کار بدهد اما شما ترجیح می دهید این مسائل خصوصی بمانند. بنابراین در مقابل راهنمایی های او مقاومت نشان می دهید. حتی ممکن است از انتخابتان احساس پشیمانی کنید. برای جلوگیری از این مشکل سعی کنید زندگی عاشقانه را از زندگی کاری جدا کنید.